Klientu atsauksmes

“Lietoju OmegaMarine jau gadus 3. izdevīgas cenas un kapsulu pārkožot neliekas ,ka dzertu zivju eļļu. bet kautkādu svaigu zivtei ēstu. Un jo ilgāk esi klients, jo vairāk priekšrocību cenu un iepakojumu ziņā. Vel ņēmu multi vitamīnus – veselam gadam,cena izdevīga.”

Lāsma, 40 gadus, Jaunjelgava

Es, Tatjana Minina, lietoju Natural Pharmaceuticals produktus jau vairāk nekā gadu. Produkta kvalitāte ir ļoti augsta, aptiekās kaut ko tādu grūti atrast. Omega Marine Forte+ ir lielisks, jo satur ne tikai Omega-3, bet arī Omega-6, 7 un 9, kas palīdz regulēt asinsspiediena un holesterīna līmeni. Es to varētu arī nezināt, bet pati esmu mediķis. Sastāvā ir arī D vitamins, kas air svarīgs mūsu kauliem. Produkts ir tiešām “forte+”. Paldies par kvalitatīvu produktu.

Tatjana, 55 gadi, Liepāja

Meklējot piemērotu sastāvu, biju iegādājusies Omega Marine Forte zivju eļļu, un tā noteikti bija pareiza izvēle. Tas ir pilnīgi dabīgs produkts, turklāt, satur nepieciešamu vitamīna D dienas devu. Novērtēju arī ērtu piegādēs sistēmu, kas ir pilnīgi bezmaksas un vienmēr laipnu apkalpošanu. Ja man rodas jautājumi – vienmēr varu piezvanīt un saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem. Vienmēr iesaku šo uztura bagātinātāju savai ģimenei un draugiem.

Valerija, 26 gadi, Riga