SAGLABĀJIET SAVUS REZULTĀTUS

Vai jūs uzņemat pietiekami daudz omega 3?

Paldies par piedalīšanos aptaujā!

Pārbaudiet rezultātus zemāk, lai uzzinātu, kā jums veicies.

 • 1/ 4

  Cik daudz porciju baltās zivs (plekste, menca, tilapija, zivju pirkstiņi, garneles u. c.) esat apēdis pēdējās nedēļas laikā?

 • 2/ 4


  Cik daudz porciju treknas zivs (lasis, tuncis, sardīnes) esat apēdis pēdējās nedēļas laikā?

 • 3/ 4

  Cik daudz kapsulu, kas satur EPA un DHA, tostarp zivju, krila vai aļģu eļļu, esat lietojis pēdējās septiņās dienās?

 • 4/ 4

  Cik daudz porciju ar omega 3 taukskābēm bagātinātas sulas, piena vai margarīna esat uzņēmis pēdējās septiņās dienās?

 • Jūsupatēriņš

  JUMS NEPIECIEŠAMS VAIRĀK!

  Labi!

  Lieliski!

  Jūsu aptuvenais uzņemtais apjoms: 0mg dienā

250mg dienā iesaka EFSA un PVO
500mg dienā iesaka ISSFAL
SĀKT NO SĀKUMA

Apsveicam!

Rekomendācijas

Rekomendācijas

OmegaMarine FORTE+, 60 kapslit

Apsveicam! Jūsu aptuvenais uzņemtais omega 3 taukskābju EPA un DHA apjoms, visticamāk, ir virs 500 mg dienā, ko rekomendē Starptautiskā Taukskābju un lipīdu pētījumu savienība (ISSFAL) – zinātnieku organizācija, kas koncentrējas uz tādu taukskābju kā omega 3 pētīšanu.

Lielākajai daļai cilvēku uzturs mainās no nedēļas uz nedēļu, tāpēc, ja esat sasniedzis mērķi 500 mg dienā, pārliecinieties, ka jūs katru nedēļu turpināt patērēt EPA un DHA avotus.

 

OmegaMarine FORTE+, 60 kapslit

Jūsu aptuvenais uzņemtais omega 3 taukskābju EPA un DHA apjoms, visticamāk, ir virs 250 mg dienā. Labās ziņas ir tādas, ka jūs, visticamāk, sasniedzat minimālo patēriņa līmeni, ko rekomendē Pasaules Veselības organizācija (PVO) un Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA)  –  organizācija, kas izvērtē riskus saistībā ar pārtikas un lopbarības drošību.

Jūs nodrošināt pietiekamu DHA un EPA apjomu, lai veicinātu normālas smadzeņu un acu funkcijas, kā arī pareizu sirdsdarbību. Ja esat šajā līmenī, jums vajadzētu apsvērt iespēju uzturam pievienot vienu porciju treknu zivju nedēļā, jo tas nodrošina pietiekami daudz papildu EPA un DHA, lai sasniegtu 500 mg dienā (ISSFAL rekomendācija).

Vairākums omega 3 uztura bagātinātāju vienā porcijā satur arī vairāk nekā 250 mg EPA un DHA, tāpēc vienas porcijas papildinājums dienā arī varētu jums palīdzēt sasniegt mērķi.

 

OmegaMarine FORTE+, 60 kapslit

Jūsu aptuvenais uzņemtais omega 3 taukskābju EPA un DHA apjoms ir mazāks par 250 mg dienā, kas ir Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes (EFSA) un Pasaules Veselības organizācijas (PVO) ieteicamais apjoms. Pacentieties vairāk!

Omega 3 taukskābēm ir labvēlīga ietekme uz jūsu acīm, smadzenēm un sirdi! Jums vajadzētu apsvērt iespēju palielināt omega 3 taukskābju EPA un DHA patēriņu, apēdot divas porcijas treknas zivs nedēļā, uzņemot omega 3 uztura bagātinātājus vai uzturam pievienojot produktus, kas ir bagātināti ar omega 3.

Tā kā jūsu patēriņš ir tik zems, jums vajadzētu parunāt ar savu ārstu par asinsanalīžu veikšanu, lai uzzinātu, vai zemais omega 3 līmenis nerada risku. Organisms pārvērš uzņemtās omega 3 taukskābes par šūnām, lai palīdzētu tām efektīvāk darboties, un to iespējams noteikt ar omega 3 asinsanalīzēm. Noderīgu informāciju jūs varat iegūt arī mūsu BUJ lapā.

Kā mēs veicām aprēķinus

Lai nodrošinātu, ka jūsu rezultāti ir pēc iespējas precīzāki, aplūkojām vairākus dažādus EPA un DHA avotus un izstrādājām vidējos rādītājus šim testam. Lai arī apzināmies, ka šī nav precīza zinātne, jo, piemēram, vairākums cilvēku nemēra savu porciju apjomu, piedāvājam aplūkot skaitļus, kurus  izmantojām jūsu rezultātu aprēķināšanā.

SAGLABĀJIET SAVUS REZULTĀTUS

Dalīties