Kontakti

Vai jūs vēlētos pieprasīt informāciju vai sniegt atsauksmi?

Jūsu viedoklis un jautājumi mums ir svarīgi, un tie tiks nodoti atbilstošajai Natural Pharmaceuticals Group struktūrai un personai, lai sniegtu atbildi. Būsim priecīgi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem.

Lūdzu, aizpildiet un nosūtiet savu ziņu, izmantojot pievienoto formu!

Sazinieties ar mums

    Jūsu personas dati tiks apstrādāti tādā apmērā un ar tādu nolūku, lai Jūs varētu izteikt savu viedokli un mēs, savukārt, varētu iepazīties ar to un sniegt Jums atbildi.

    Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. ar juridisko adresi Varšavā, ul. Domaniewska 28, 02-672 ir datu pārzinis. Personas datus var nodot sadarbības partneriem, pamatojoties uz pilnvarojuma līgumiem, ja tas nepieciešams iepriekš minēto mērķu sasniegšanai. Jūsu dati nav pakļauti automatizētai apstrādei, ieskaitot profilēšanu. Jums ir tiesības iesniegt iebildumu par datu apstrādi, tiesības piekļūt saviem datiem un pārnest tos, veikt labojumus, dzēst datus, vai ierobežot datu apstrādi, kā arī iesniegt sūdzību uzradzības orgānam. Datu sniegšana ir brīvprātīga, bet aizpildīt laukumus, kas ir apzīmēti kā „obligāti”, ir nepieciešams, lai mēs varētu sniegt atbildes uz Jūsu jautājumiem. Sazināties ar datu aizsardzības inspektoru var pa e-pastu: DPO@omegamarine.lv. Vairāk informācijas var atrast sadaļā “Konfidencialitātes politika”.
    vairāk
    captcha