Mūsu uzņēmums

Natural Pharmaceuticals – mūsu stāsts

Natural Pharmaceuticals dibināts, balstoties uz norvēģu investoru Knūta Ērika Kārlsena, Ūles Bjērna Fausas un Reidara Nilsena 25 gadu pieredzi, kuri jau savas karjeras pirmsākumos darbojušies uztura jomā un pētot jūras zivju resursus un to sniegto ieguvumu.

Tāpat uzņēmums balstīts uz viņu ģimeņu tradīcijām, kā arī uzskatu, ka zivis ir ārkārtīgi veselīgas un nepieciešamas ikvienam cilvēkam, lai būtu laba veselība. Ūlem Bjērnam Fausam un kompānijas vadītājam Jonas Törnquist tas ir jo sevišķi svarīgi. Viņu vecvecāki bija zvejnieki, un šo ģimeņu iztika bija atkarīga no zvejniecības.

Dabas veltes, kuras norvēģi kulinārijā izmantojuši gadsimtiem ilgi, mūsdienās ir pieejamas visā Eiropā un pasaulē. Tāpēc izmantojam bagāto pieredzi, lai dalītos savos produktos ar jums.

Mūsu uzņēmuma kultūra – sadarbība

Uzskatām, ka uzņēmumā Natural Pharmaceuticals ikvienam mūsu darbiniekam ir iespēja un apņemšanās uzlabot mūsu biznesa darbību.

Vēlamies, lai katrs darbinieks piedalītos mūsu kopējo mērķu noteikšanā un sasniegšanā.

Mūsu kultūra izpaužas mūsu kopīgajā darbā – strādājam enerģiski, dedzīgi un ar cieņu pret ikvienu cilvēku.

Mums svarīgākais ir komandas darbs un laba vadība – kā veidojam uzticību, kā koncentrējamies uz klientiem un panākam uzlabojumus. Pilnībā ticam dedzībai, atklātam dialogam un atgriezeniskajai saitei.

Investori

Knut-Erik Karlsen_2

Knūts Ēriks Kārlsens ir dibinājis vienu no vadošajiem uzņēmumiem, kas Skandināvijas tirgū gandrīz 30 gadu pārdod uztura bagātinātājus, jo sevišķi omega 3 taukskābes.


Ole Bjørn Fausa

Ūle Bjērns Fausa ir darbojies zivrūpniecībā un zina, cik svarīgs ir regulārs zivju patēriņš uzturā. Tāpēc viņš aktīvi investē omega 3 produktu izveidē.


Reidar Nilsen_2

Reidars Nilsens ir darbojies zivrūpniecībā un zina, cik svarīgs ir regulārs zivju patēriņš uzturā. Tāpēc viņš aktīvi investē omega 3 produktu izveidē.

Vadība

Jonas Törnquist Natural Pharmaceuticals izpilddirektors. Vada arī Natural Pharmaceuticals meitasuzņēmumus. Daudzu gadu pieredze uzņēmumu vadībā un pārdošanā. Dzimis Zviedrijā, bet jau vairākus gadus dzīvo Polijā.