Kvalitāte

Orivo

OmegaMarine FORTE+ ir pasaulē pirmais uztura bagātinātājs ar omega 3 eļļu, kas iegūta no lašiem, kuram ir Orivo (agrāk Omega Veritas) apstiprināts starptautisks autentiskuma sertifikāts. OmegaMarine FORTE+ ir nokārtojis neatkarīgas testēšanas pārbaudi Orivo (agrāk Omega Veritas), izmantojot vismodernākās laboratorijas tehnoloģijas. Sertifikāts apliecina augstu produkta kvalitāti un dabīgu omega 3 izcelsmi OmegaMarine FORTE+ uztura bagātinātājā, kas satur 35% dabīgas lašu eļļas un 65% koncentrētas zivju eļļas.

OmegaMarine FORTE+ ir pirmais lašu eļļas produkts pasaulē, kura autentiskumu tagad apliecina Orivo (agrāk OmegaVeritas) neatkarīga trešās puses autentiskuma pārbaude. Šā iemesla dēļ zīmols drīkst izmantot Orivo simbolu, apliecinot, ka mūsu produkts OmegaMarineForte+ satur autentisku lašu eļļu.

Orivo piedāvā laboratorijas pakalpojumus autentiskuma testēšanai jūrā iegūtām omega 3 eļļām. Testēšanas tehnoloģija, ko sākotnēji izstrādājusi Norvēģijas pētniecības organizācija SINTEF, ir veidota, izmantojot pārbaudītas KMR un GC tehnoloģijas, kas apvienotas ar spēcīgu datu bāzi un analīzes algoritmiem. OmegaVeritas spēj pārbaudīt jūras sugas un to izcelsmes reģionu, izmantojot kvalitātes apliecinājuma protokolu paraugus. Bāzēts Moldē, Norvēģijā, Orivo apkalpo globālos tirgus kā neatkarīgs trešās puses eksperts, lai apmierinātu patērētāju pieprasījumu pēc ilgtspējīgiem omega 3 produktiem, kuros nav piejaukumu.

www.orivo.no

ORIVO with test nr