Par Mums

Mūsu stāsts un filozofija

Norvēģija ir valsts, kur cilvēks un daba ir vienoti. Mēs dzīvojam dabas ieskauti, gūstot veselību no tās spēka un bagātības. Mūsu valsts skaistums izpaužas elpu aizraujošos fjordos, zilās jūrās, bezgalīgās ainavās, kā arī veselīgos un spēcīgos cilvēkos.

Mūsu tēvi, vectēvi un vecvectēvi zvejoja kristāldzidros ūdeņos, atpūtās, elpojot tīru gaisu. Viņi baudīja veselību un labklājību līdz pat sirmam vecumam. Vārdsakot  ̶  veselīga pārtika ir veidojusi mūsu ģimenes, kā arī miljonus citu norvēģu. Satriecoši skaistā, taču skarbā daba, kurā esam uzauguši, ir ietekmējusi mūsu dzīves filozofiju.

Mūsu uzskati

Esam pārliecināti, ka labas veselības pamatā ir pareizs uzturs un dzīvošana saskaņā ar dabu. Mūsu galvenais mērķis ir rūpēties par savu klientu veselību un labklājību. Apzināmies, ka ikvienam neatkarīgi no vecuma vajadzīgs pietiekams un sabalansēts uzturs.

Uzskatām, ka uzturmācību var un vajag pasniegt jau kopš mazotnes. Panākot, ka bērns ēd veselīgi, ne tikai tiek nodrošināta viņa normāla attīstība, bet arī izveidojas pareizi ēšanas ieradumi. Tas novērš arī dažādu slimību risku, un šo profilaksi vajadzētu sākt pēc iespējas agrākā vecumā.

  • Vīzija – citas nākotnes veidošana

    Mums, uzņēmumam Natural Pharmaceuticals, ir vīzija kļūt par ekspertiem omega 3 taukskābju tirgū. To sasniegsim, piedāvājot augstas kvalitātes veselīgus produktus. Vēlamies, lai arī klienti zinātu visus ieguvumus, ko viņiem var dot mūsu produkti. Šis ir mērķis, ko uzņēmumā Natural Pharmaceuticals sasniegsim ar kaisli, enerģiju un cieņu pret saviem klientiem.
    Jonas Törnquist
    Natural Pharmaceuticals Group peadirektor

Mūsu misija

Mēs vēlamies jums nodrošināt svarīgu uztura bagātinātāju, kas satur omega 3 taukskābes. Ar prieku norādām, ka mūsu produkti ir vieni no vadošajiem tirgū. Mums uzticējušies simtiem tūkstoši cilvēku, kuri ik dienu izmanto mūsu produktus un bauda omega 3, jo sevišķi taukskābju EPA (eikozānpentaēnskābe) un DHA (dokosaheksānskābe), sniegto labumu.

Mēs piedāvājam jums augstākās kvalitātes produktus un īpaši ērtu piegādes sistēmu – tieši uz jūsu mājām. Novatoriskā tehnoloģija ļauj mums piedāvāt uztura bagātinātāju, kas piemērots ikvienam, kam dārga sava veselība.


Omega 3 taukskābēm ir jābūt daļai no ikviena cilvēka uztura. Parasti mums reti ir iespēja sagatavot maltīti, kas pilnībā apmierina ģimenes ikdienas uztura vajadzības, jo vienkārši ēdam pārāk maz zivju. Aizvien biežāk veselīgu, neapstrādātu pārtiku aizstāj ēdieni ar zemu uzturvērtību. Tādējādi mēs nespējam nodrošināt tādas organismam nepieciešamas uzturvielas kā vitamīni, minerālvielas un it īpaši omega 3 taukskābes. Tāpēc ir ieteicams veselībai svarīgos vitamīnus un minerālvielas regulāri uzņemt ar uztura bagātinātājiem.

Norvēģijā ir viens no lielākajiem zivju patēriņiem. Tomēr, bažījoties par savu veselību, norvēģi papildina uzturu ar omega 3 taukskābēm. Mēs strādājam dažādās Eiropas valstīs, daloties ar savu aizrautību un pieredzi.

Ceram, ka cilvēki izmantos mūsu zināšanas un, galvenais, piekops veselīgu dzīvesveidu.