Konkursa rezultāti


Ar lepnumu iepazīstinām Jūs ar mūsu konkursa uzvarētājiem.

Lūk, kā tie ir atbildējuši uz konkursa jautājumu

1mās nedēļas uzvarētājs Anastasija O. J. Ventspils Vissforšāka kompānija, no kurienes es tagad pasūtīju vitamīnus gan Omega Marine Forte +, gan vitamīnus locītavām, kauliem.Mani vecāki lieto un viņi ir sajūsmā, jo tagad viņiem pārstāja sāpēt kājas kauli, jūtas viņi burvīgi.
Liels paldies Jums visiem , ka esat tik uzmanīgi un atsaucīgi pret Jūsu klientiem. Vēlu Jums lielu veiksmi, lai Jūsu kompānija turmpāk priecē cilvēkus. Es lepojos, ka esmu iepazinusi tik superīgu kompāniju un iesaku visiem saviem tuviniekiem un draugiem izmēģināt, jo nav šaubu un nav jābaidās ! Vēlreiz paldies Jums par visu.
2trās nedēļas uzvarētājs Arnolds K. Rīga Lietojot Omega Marine Forte+,Multivitaminu + un Vitaminu D+ mana veselība uzlabojas.Manos deviņdesmitviens gados esmu kļuvis daudz žirgtāks un kustīgāks.Esmu nometis spieķi un tagat eju bez tā.Tagat nenožēloju ka esmusācis lietot Jūsu produkciju.Domāju, ka lietošu Jūsu produkciju arī turpmāk.Arnolds.
3šās nedēļas uzvarētājs Mudite V., Rūjienas novads Tiešām atzīstu ka Norvēģijas produkcija ir augstākās kvalītātes tā tiešām palīdz man justies daudz labāk un uzlabo manas dzīves kvalitāti.Šo gadu laikā esmu pasutījusi visus NP piedāvātos produktus. Esmu atbrīvojusies no kruķiem un uzlabojusies sirdsdrabība. No sirds pateicos šai produkcijai. Labu veiskmi arī turpmāk.
4ās nedēļas uzvarētājs Ignats G., Babītes nov Man jau iet 86 gads. Esmu vesels, enerģisks, strādāju regulāru darbu, dziedu 2 vīru koros, norītiem vingroju, kopju dārzu. Ikdienas lietoju Natural Pharmaceuticals produktus Vitamīnu K2+ , Vitamīnu D + , FlexiMed. Par pēdējo Vitamīnu K2+,apmaksāju visu uzreiz. Arī pārējie apmaksāti.
5ās nedēļas uzvarētāja Maruta R. Rīga Jūsu produkcija man ir iepatikusies dažādu iemeslu dēļ. Ļoti novērtēju šo produktu sabalansēto uzturvērtību, dažādos piedāvājumu veidus. Patīk piedāvājuma reklāma – viss paskaidrots saprotami , pārskatāmi un skaisti noformēts.No visa klāsta ļoti vienkārši var izvēlēties sev vēlamo produktu. apmierina arī piegāde, kas ir labi organizēta.
6ās nedēļas uzvarētāja Agnese O. Rīga Kā saka: Es uzticos pārbaudītām vērtībām ! Jūsu vitamīnus izvēlos tāpēc ka man ir ērtāk maksāt katru mēnesi 9,95 eiro, nevis visu summu uzreiz. Šo vitamīnu lietojam visa ģimene. Un noteikti jāpiemin tā iedarbība uz manu veselību. Es esmu jau tajā vecumā, ka nevaru ar nevienu ēdienu uzņemt vitamīnus, tāpēc ļoti svarīgi man tos lietot kā papildinājumu. Es daudz risinu krustvārdu mīklas un noteikti man palīdz vitamīns Omega Marine Forte + un Multivitamina +. Jūtu ka mana atmiņa un spriešanas spēja vēl ir augstā īmenī. Paldies Jums par šādu iespēju un uz tālāku sadarbību.
7ās nedēļas uzvarētāja Sarmīte F., Talsi Esmu ļoti priecīga, ka varu iegādāties Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus , kuri iegūti no dabīgiem produktiem, kas nākuši no tīras vides. Esmu jau mūža otrajā pusē un man ir ļoti svarīgi rūpēties par sava organisma veselību un pareizu funkcionēšanu. Tāpēc arī izvēlos šos produktus un iesaku to arī citiem. Paldies.
8ās nedēļas uzvarētāja Jautrīte L. Grobiņa Šos produktus izvēlos gadiem ilgi, piemēram zivju eļļu , jo tie ir droši lietošanai un uzticos Norvēģu ražotiem uztura bagātinātājiem. Un arī tas, ka precīzi notiek piegāde, kas ir ļoti svarīgi dzīvojošajiem laukos, jo ir ērti saņemt preci neapmeklējot attālās aptiekas un ātri norēķināties var ar internetbanku, neizejot no mājām. Paldies Jums par attieksmi.
9ās nedēļas uzvarētāja Rita S., Daugavpils Es izvēlos produktus no Natural Pharmaceuticals, jo mana veselība ir svarīga. Lietoju jau vairākus gadus. Rezultāti – man ir laba atmiņa, uzlabojas sirds funkcijas, redze, nav osteoparoze. Un vēl. Pašreiz man ir 73 gadi. Es nekad nenodarbojos ar sportu. Bet nesen es pirmo reizi piedalījos sporta sacensībās – skrēju maratonu.
10ās nedēļas uzvarētāja Ruta B., Jelgava Mana sadarbība ar Natural Pharmaceuticals sākās ar vēstules saņemšanu par Omega Marine Forte + uztura bagātinātāju saņemšanu. Esmu iegadājusies arī Vitamīnu K2+. Man ir 77 gadi. Ļoti svarīgi ir uzturēt labu veselības stāvokli. Lietojot uztura bagātinātājus jūtos labāk,vieglāk kustēties,varu braukt ar riteni,strādāt dārzā. Sākšu lietot FlexiMed.Tas man palīdzēs uzlabot gūžas locītavu. Liels Jums paldies ,ka rūpējaties par cilvēku veselību. Novēlu Jūsu firmai labus panākumus ari turmāk,Paldies par dāvanu!
11ās nedēļas uzvarētāja Agrita L, Rīga Kad uzkrāta pietiekami liela dzīves pieredze,saproti kāda vērtība ir laba veselība. Atkal sāc domāt par veselīgu pārtiku,pievērsties fiziskām aktivitātēm,saproti,kas vēl nepieciešams tavam organismam-lai labi justos. Patīkami pārsteidza Natural Pharmaceuticals piedāvājums Omega Marine Forte + ar Vitamīnu D +-tik kvalitatīvi un turklāt ar atlaidi ilgtermiņā. Nav jāpiedomā,ka krājums tūlīt beigsies,kur izdevīgi iegādāties jaunu. Un kā odziņa -līdzi saņem dāvanu!
12ās nedēļas uzvarētāja Inita J., Raiskuma pag Šie uztura bagātinātāji ir ļoti vajadzīgi pēc 50 gadu vecuma sasniegšanas. Šie līdzekļi satur daudz tādu vitamīnu, ko dabiskā veidā ir pagrūti gūt no pārtikas produktiem . Es uzticos Natural Pharmaceuticals komandai par precizitāti un dzīves gudrību sniegšanu, un novēlu daudz klientu. Lai daudziem cilvēkiem rodas vēlēšanās jūsu firmai.
13ās nedēļas uzvarētāja Mārieta P.,Rīga Esmu izvēlējusies Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus pateicoties Jūsu mērķtiecīgajai reklāmai. Tā pārliecināja mani par nepieciešamību stiprināt imunitāti un uzlabot pašsajūtu- un rezultāti ir jūtami un esmu ļoti pateicīga Jums par to. Arī dāvana un sūtijuma noformējums mani iepriecināja. Paldies Jums!
14ās nedēļas uzvarētāja Imants A., Liepāja Natural Pharmaceuticals manuprāt ir drošs,uzticams uztura bagātinātāju izplatītājs. Esmu cilvēks,kurš cenšas dzīvot veselīgi.Daudz sportoju,tādēļ savs uzturs jāpapildina ar vielām,kuras pie paaugstinātas slodzes organismam var pietrūkt.Natural Pharmaceuticals manuprāt ir drošs šo produktu izplatītājs.Līdzšinējā pieredze nav likusi vilties.
15ās nedēļas uzvarētāja Vija K.,Talsu novads Man rūp savs organisms, veselība un vienmēr cenšos atrast vislabāko sev. Natural Pharmaceuticals produkti ir tas,kas man visu šo laiku bija vajadzīgs. Jūsu uztura bagatinātājiem ir daudz labu īpašību. Tieši tāpēc nav jābrīnās,ka esmu izvēlējusies tieši Natural Pharmaceuticals.
16ās nedēļas uzvarētāja Ināra D., Rīga Piedalos jau sen, tāpēc arī atkārtoti veicu pasūtījumu, jo esmu ļoti apmierināta ar piegādāto produktu kvalitāti, darbinieku atsaucību un izdabāšanu klientu vēlmēm. Patīk produktu noformējums, veids, kādā dozēti uztura bagātinātāji. Iepriecina arī viegli saprotamie, pievienotie informatīvie materiāli.
17ās nedēļas uzvarētāja Māra P., Mālupe Pirms dažiem gadiem iepazinos ar Jūsu piedāvāto Omega Marine Forte + taukskābēm un secināju ka tas ir man. Augsti vērtēju Jūsu piedāvātos Vitamīnus C+ , Vitamīnu K2 + , Vitamīnu D+ un Magnezium B6+. Lietojot šos, organisms jūtas veselāks, locītavas labāk kustas bez sāpēm- Ievērojot manus gadus. Paldies Jums par sadarbību jau vairākus gadus.
18ās nedēļas uzvarētāja Māra S., Valmiera Es rūpējos par savu organismu un vienmēr cenšos lietot tikai vislabākos produktus . Natural Pharmaceuticals produkti ir tieši tas kas man visvairāk ir vajadzīgs. Šī zīmola uztura bagātinātājiem ir pārsteidzošs daudzums noderīgu īpašību, tāpēc nav nekāds brīnums , ka es izvēlos tieši tos.
19ās nedēļas uzvarētāja Ļubova T.Ventspils Es rūpējos par savu organismu un vienmēr cenšos lieto tikai vislabākos produktus.Natural Pharmaceuticals produkti ir tieši tas,kas man vajadzīgs.Šos produktus es lietoju vairāk par 3 gadiem.Šī zīmola uztura bagātinātājiem ir pārsteidzošs daudzums noderīgu īpašību,tāpēc es izvēlos tieši tos.
20ās nedēļas uzvarētāja Raja Z. Burtnieki Man atnāca vēstule pirms 8 gadiem,kas iepazīstināja ar Natural Pharmaceuticals uztura bagatinātājiem. Nolēmu,ka vajadzētu izmēģināt. Šie uztura bagātinātāji pozitīvi ietekmēja manu veselību,gan uzlaboja redzi,kaulus,sirds darbību un visu ķermeni uzturēja možāku. Šo uztura bagātinātāju šobrīd lieto visa mana ģimene. Esam ļoti apmierināti. Paldies.
21ās nedēļas uzvarētāja Maija M., Alūkse Uzkrājot dzīves pieredzi,esmu sapratusi, kāda vērtība ir labai veselībai. Sāku domāt par veselīgāku pārtiku,vairāk nodarbojos ar fiziskām aktivitātēm,saprotot,kas vēl vajadzīgs organismam-lai justos labāk. Pārsteidza Natural Pharmaceuticals piedāvājums Omega Marine Forte + ar D vitamīnu-kvalitatīvi produkti un laba atlaide. Nav domā,ka tie tūlīt beigsies,kur meklēt jaunu. Un līdzi saņem dāvanu!
22ās nedēļas uzvarētāja Brigita S., Jūrmala Esmu sasniegusi 90 gadu vecumu, bet joprojām nepadodos gadu nastai un esmu draugos ar optimismu. Par to man jāpateicas Norvēģijā ražotajiem uztura bagātinātājiem, kurus regulāri pasūtut katru gadu. Ar cieņu un pateicību būšu uzticīga Natural Pharmaceuticals.
23ās nedēļas uzvarētāja Ārija G., Jēkabpils Vislabākie vēlējumi jums visiem 10 gadu jubilejā. Lai jums priekš mums labi vitamīni un daudz klientu katru gadu. Es ar Jūsu firmu sadarbojos jau vairākus gadus. Patīk, ka Jūs vienmēr atgādiniet, kad pasūtītie vitamīni iet uz beigām, jo es pati parasti aizmirstu. Patīk, ka Jūsu meitenes ir ļoti laipnas un kārtīgi izskaidro visu par pasūtījumu. Manos gados ir svarīgi rūpēties par savu veselību, agrāk nebija laika. Vēlreiz liels paldies par Jūsu piedāvāto produkciju.
24ās nedēļas uzvarētāja Ģirts E., Rīga Mēs ar sievu bieži izvēlamies uztura bagātinātājus. Pēdējie piedāvājumi no Natural Pharmaceuticals mūs ļoti iepriecināja. Galvenais ir apkalpošanas vienkāršība – laipna paskaidrošana par preci zvanot, ātra un ērta piegāde ar kurjeru, norēķinu veikšanas dažādība – viens vai vairāki maksājumi. Protams mēs uzticamies Norvēģijā ražotajam uztura bagātinātājam Omega Marine Forte + un redzam rezultātu, jo slimības organismam labsajūtas dēļ atkāpjas.
25ās nedēļas uzvarētāja Anna M., Viļakas nov Izvēlējos Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāju, jo tas sniedz vienreizējo kvalitāti un nodrošina dabisku zivju eļļas pieejamību man un visai ģimenei. Turklāt, tiek piedāvāts tāds uztura bagātinātāja daudzums, kas liek bez raizēm to lietot un izbaudīt priekšrocības ikdienā, neuztraucoties par to, ka tas ātri beigsies.
26ās nedēļas uzvarētāja Svetlana S.,Rīga Ja uzrakstīt īsumā, es pieņemu lēmumu izvelētie šīs kompānijas produktu, dažādu iemeslu dēļ. Pirmkārt, man palīdzēja ļoti laipns kolektīvs, kurš stāstīja par jūsu produktu un pārliecināja,ka tas ir vērts. Otrkārt, kvalitāte. Es vairākus gadu lietoju uztura bagātinātajos un esmu apmierināta. Treškārt, plašs produkta pielietojums, gan lielajiem gan mazajiem. Es atradu bagātinātāju gan sev, gan savai mammai, gan meitai. Paldies Jums!
27ās nedēļas uzvarētāja Līvija V., Iecava Man garšo zivis, bet ne vienmēr tās ir nopērkamas manā dzīves vietā. Tā kā man ir redzes problēmas, mana accu ārste ieteica lietot omega 3 taukskābes. Drīz pēc tam saņēmu piedāvājumu no Natural Pharmaceuticals un bezmaksas sūtījumu mēnesim, protams pasūtīju arī gadam. Lietoju un jūtu, ka ir uzlabojusies atmiņa, varu veiksmīgāk risināt krustvārdu mīklas un redze nav pasliktinājusies. Turpināšu lietot. Paldies par piegādi ar kurjeru un paldies par dāvanu.
28ās nedēļas uzvarētāja Janīna R., Rīga Esmu Jūsu kliente jau vairākus gadus. Sāku ar zivju eļļu Omega Marine Forte + iegādi. Mani pārsteidza, ka Jūsu firma uzreiz atsūtīja visa gada krājumu, bet samaksu vajadzēja veikt katru mēnesi nevis apmaksāt uzreiz, kā dara pārsvarā visas citas firmas. Protams iepriecināja arī dāvanas, kuru vērtība un izvēle pieaug ar katru gadu. Uztura bagātinātājus lietoju jau 20 gadus no dažādām firmām. Esmu izjutusi to pozitīvu ietekmi uz savu organismu. Tie man dod enerģiju, novērš depresiju, esmu pateicīga Jūsu firmai, ka rūpējaties par manu veselību un piedāvājat savus produktus ļoti korekti . Tie dod man iespēju dzīvot ar pārliecību, ka dzīve ir skaista un ir vērts turpināt dzīvot neskatoties ne uz ko. Savos 63 gados jūtos daudz labāk nekā 40. Vēlu Jūsu firmai augt un zelt vēl vismaz 100 gadus. Paldies par sadarbību.
29ās nedēļas uzvarētāja Valentīna P. V., Rēzekne Neskatoties uz to ka esmu 1 grupas invalīde, cenšos piekopt aktīvu dzīvesveidu cik vien tas ir iespējams. Lai ātrāk atveseļotos , es rūpējos par savu organismu un cenšos lietot vislabākos produktus, ko piedāvā Natural Pharmaceuticals. Es pilnīgi uzticos šiem uztura bagātinātājiem un jūtu, ka visi man tiešām palīdz, jo es jūtos daudz labāk.
30ās nedēļas uzvarētāja Lūcija Š., Jelgava Es uzskatu, ka Natural Pharmaceuticals, uztura bagātinātāji ir ļoti augstvērtīgi un kvalitatītivi. Tie tiek iegūti no tādiem dabīgiem avotiem , kas nav mūsdienās piesārņoti, ņemot vērā mūsu Zemes un tās ūdeņu tīrību, kā arī tiek ražoti ar kvalitatīvām un ļoti labām metodēm. Tie tiek savlaicīgi un precīzā laikā piegādāti.
31ās nedēļas uzvarētāja Ludmila K., Rīga Es rūpējos par savu kaulu veselību. Natural Pharmaceuticals mani pārliecināja par nepieciešamību minētajām uzturvielām. Es jau lietoju no aprīļa Omega Marine Forte +. FlexiMed satur dabiskas izcelsmes savienojumus – no Norvēģijas lašu asakām, nesatur ķīmiskas vielas un konservantus, bet produktus, kas tieši man ir vajadzīgi. Es ceru, ka šis uztura bagātinātājs ir vislabākais, kas veicinās manu locītavu un kaulu veselību.
32ās nedēļas uzvarētāja Ilze S, Sējas nov Vairāku gadu pieredze, lietojot dažādus Natural Pharmaceuticals preparātus, man ir pierādījusi to lietderību- uzlabojas veselība, stabilizējas kaulu un asinsrites sistēmas. Varu priecīgi turpināt iemīļotos hobijus – rūpēties par savu lielo dārzu, bez sāpēm daudz fiziski darboties. Veiksmīga ir labi organizētā informācijas un apmaksas sistēma. Rodas sajūta, ka katra cilvēka veselība Jums ir svarīga. Prieks par bezmaksas piegādi un skaistajām dāvanām. Labu veiksmi Jūsu firmai turpmākajā darbā!
33ās nedēļas uzvarētāja Sandra B., Nīca Es uzticos Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājiem , jo tie ir ražoti no augstas kvalitātes norvēģijas lašiem un ātri pārstrādi kopš to noķeršanas brīža. Es zinu cik svarīgas ir omega 3 taukskābes , tās palīdz manai sirdsdarbībai (assinspiediena svārstībām ) , redzei, atmiņai un D vitamīns arī kauliem , zobiem . Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus izvēlos tāpēc, ka viņi labi palīdz uzturēt veselību to saslimušjās zonās – redzei, kauliem , muskuļiem un citur. Man pilnīgi pietiek ka redzu to sastāvu , jo esmu mācījusies bioķīmiju un labi to pārzinu . Zinu arī, ka izejvielas tiek ņemtas no dabīgām sastāvdaļām un ātri tiek pārstrādātas.
34ās nedēļas uzvarētāja Elga P., Rīga Pārliecinājos jau pēc pirmās reizes, ka reklāmā teiktais tiešām atbilst patiesībai. Kvalitāte – kas ir ļoti svarīgi. Ātra un ērta piegāde. Ērti apmaksas veidi. Tāpēc esmu izvēlējusies vairākus dažādus Jūsu firmas uztura bagātinātājus, jo veselība ir pats svarīgākais un pamats visam!
35ās nedēļas uzvarētāja Liesma O., Rīga Kad man pasliktinājās veselība, man piedāvāja uztura bagātinātājus no Natural Pharmaceuticals. Es pasūtīju Multivitamīna +. Man palīdzēja. Es pasūtīju Omega Marine Forte + un Vitamīnu K2+. Tagad esmu patsāvīga kliente. Jūtos labi, turpināju lietot Natural Pharmaceuticals produktus, mans organisms atjaunojas, nogurums samazinājās, es ar prieku satiekos ar mazbērniem un bērniem. Rekomendēju visiem izmantot šis firmas produktus.
36ās nedēļas uzvarētāja Irēna L., Ogres nov Jau vairākus gadus esmu Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāju cienītāja. Man jau drīz būs 72 gadi. Esmu 40 gadus strādājusi lopkopības nozarēs – tas viss atsaucas uz kāju locītavām. Lai uzturētu sevi daudz maz , lietoju jūsu zivju eļļu, uzticos. Šodien saņēmu FlexiMed. Uztura bagātinātāja sastāvā atrodu to, kas man tieši ir vajadzīgs. Un dāvanā – nūjas! Noteikti sākšu nūjot. Liels paldies.
37ās nedēļas uzvarētāja Džinija P., Jūrmala Pēc ilgiem meklējumiem, mana ģimene ir atradusi vajadzīgo Natural Pharmaceuticals piedāvājumā. Jau vairākus gadus pasūtām dažādus uztura bagātinātājus firmā Natural Pharmaceuticals un vēlamies to darīt arī turpmāk. piemēram Vitamīns D+ un Omega Marine Forte + ir mūsu iecienītākais, jo viegli norijams , kas agrāk mammai sagādāja grūtības. Šie pilnībā atbilst mūsu ģimenes prasībām – gan cenas, gan piegādes, gan kvalitātes jomā. Patīkami arī saņemt klāt dāvanu – somu, nažu komplektu, kafijas automātu. Novēlu ilgus un raženus ražošanas gadus, kā arī veiksmīgu sadarbību ar pasūtītājiem.
38ās nedēļas uzvarētāja Marija Š., Vangaži Nav noslēpums, lai būtu stipra veselība, cilvēka organismam katru dienu ir jāsaņem vitamīni un minerāļi. Izpētot Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāju saturu, es nolēmu sākt tos lietot, jo tie satura daudz nepieciešamu vielu un īpašību, lai organisms labi funkcionētu. Esmu Jūsu kliente jau divus gadus un šo laiku, kad es lietoju uztura bagātinātājus mana pašsajūta ir krietni uzlabojusies – es jūtu vairāk spēku un mazāk nogurumu- man kā seniora vecumā cilvēkam, tas ir īpaši svarīgi. Priecē arī tas, ka saviem klientiem Jūs piedāvājat preces ar atlaidēm un akcijām. Paldies!
39ās nedēļas uzvarētāja Dzidra Līvija A., Rīga 1. Ir piedāvājums, būs pasūtījums. Natural Pharmaceuticals piedāvājums ir tik krāšņš un vispusīgs, ka skaidrs: tas ir nepieciešams katram organismam, dabīgs, ērts lietošanai gada garumā, Natural Pharmaceuticals klientiem tiek dotas lielas atlaides cenai un jauka dāvana. 2.It īpaši šajā laikā laikā – visdrošākā piegāde – līdz mājas durvīm. Piemēram, divas nedēļas pēc mana pieteikuma, saņēmu telefonā īsziņu, ka pēcpusdienā ieradīsies kurjers ar paku un uzrādīts arī PIN kods. Kad norādītajā laikā esmu sameklējusi pusi un sagatavojusi masku + pildspalvu – zvans pie durvīm!Uzlieku masku. Durvīs stāv jauns vīrietis ar krietnu paku rokās un palūdza tikai PIN kodu. Paldies Natural Pharmaceuticals meitenēm par uzticēšanos, bet Natural Pharmaceuticals vadībai par Omega Marine Forte + un jauko dāvanu. 3. Ja man ir sagādāti pārtikas piedevas krājumi visam gadam, maksājot par 11 mēnešiem. Esmu droša.
40ās nedēļas uzvarētāja Anita U., Jūrmala Izvēlos šos uztura bagātinātājus tieši no jūsu firmas, jo uzticos tai. Galvenais mums visiem ir veselība, savs organims un tas ir jāsaudzē. Visiem šiem uztura bagātinātājiem ir kopīga īpašība – nodrošināt sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Lietoju OmegaMarine Forte + , Magnezium B6+ arī Vitamina D+ , kas ir ne tikai vitamīns, bet arī bonuss, tā mēs pastiprinam savu imunitāti, muskuļus, kaulus un mazinam nogurumu un nespēku. Paldies par rūpēm!
41ās nedēļas uzvarētāja Marijanna L., Gulbene Es izvēlējos šos produktus to augstās kvalitātes pēc. Tie ražoti no dabīgām izejvielām un ir nepieciešami organismam. Omega ir nepieciešama organismā – ļoti daudzām sistēmām. Mūsu platuma grādos D vitamīnu mēs saņemam nepietiekošā daudzumā. Esmu lietojusi jau FlexiMed – kauliem, tagad lietoju OmegaMarine Forte + un Vitamina C+ . Iesaku visiem šos uztura bagātinātajus.
42ās nedēļas uzvarētāja Gaida V., Gulbene Esmu izvēlējusies Vitamin K2+ , OmegaMarine Forte + , Fleximed . Šie uztura bagātinātāji veicina manu dzīves kvalitāti – varu vingrot , skriet , pastaigāties, soļot lielus kilometrus un nepiekust. Kāju sāpes vispār nezinu, kas tās, jo vairāk km , jo labāk. Varu teikt vienīgi paldies ! Natural Pahrmaceuticals , kas dara cilvēkiem labas lietas.
43ās nedēļas uzvarētāja Ļubova O, Rīga Es rūpējos par savu veselību, Man ir 72 gadi un es vēl strādāju par pavāru. Es jau 2 gadus lietoju jūsu Natural Pharmaceuticals produktus – Vitamin K2+ , OmegaMarine Forte + , FlexiMed. Tagad es varu salīdzināt savu veselību kā bija un kā jūtos tagad – tagad es jūtos daudz labāk , un jūtu atšķirību. Esmu ļoti apmierināta.
44ās nedēļas uzvarētāja Māra K., Rīga Jūsu produkciju izvēlējos, jo iepriekš izmēģinot zivju eļļu Omegamarine Forte+, pārliecinājos par produkta kvalitāti un labajām īpašībām. Tagad iegādājos FlexiMed, jo produkts satur daudz svarīgu minerālvielu, un tā kā nodarbojos ar fiziskām aktivitātēm, ļoti noderēs arī jūsu dāvana – nūjošanas nūjas.
45ās nedēļas uzvarētāja Benita P., Rīga Man ir 80 gadu,tādēļ papildus ik dienas ēdienkartei, jānodrošina nepieciešamo vitamīnu uzņemšana, no kuriem svarīgs ir Omega-3. 2020. gadā pasūtīju OmegaMarine Forte + un to lietojot pa 2 kapsulām katru dienu ir iegūti vērā ņemami veselības uzlabojumi. Ir
uzlabojusies sirds darbība, normalizējies asinsspiediens, nav kaulu sāpes, esmu atsākusi vingrot un nūjot. Agrāk bieži saukstējos, tagad vairs nē, tātad spēcīgāka imūnsistēma.Acu glaukoma un katarakta nemainīgi sākuma stadijā. Sešus gadus ik dienas pilināju acīs pret augstu acu spiedienu, vairs nav jāpilina, jo spiediens kļuvis normāls!! Es uzticos Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājiem , jo tie ir ražoti no augstas kvalitātes norvēģijas lašiem. Šogad pasūtīju arī Vita Solaris D3.
46ās nedēļas uzvarētāja Pēteris B., Priekuļu novads Priekš vecuma 83 gadi zāļu nav, bet Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātaji vieš pārliecību organisma labsajūtai. Lietoju Proletto Plus, OmegaMarine Forte + un paldies par dāvanu Vita Solaris D3. Vitamīnu komplekss palīdz man ārstēt mirdzaritmiju un prostatu. Cenšos par visu samaksāt uzreiz, jo dalītos maksājumos av izdevīgi. Uzticos Jūsu firmas reklāmām un zvanītājiem. Dievs dodi mums labu sadarbību! Visu cieņu.
47ās nedēļas uzvarētāja Regīna B, Daugavpils Esmu sieviete gados , kura vēlas būt stipra, enerģiska , ilgāku laiku būt ar savu ģimeni. Kā zināms, gados veciem cilvēkiem uzsūkšanās organismā notiek lēni un nepilnīgi, tāpēc lietoju Omega 3 taukskābes, kuras iegādājos Natural Pharmaceuticals, jo OmegaMarine Forte + ir ulzabots ar vitamīnu D. Kapsulas ir viegli norijamas un neatsāj nepatīkamu pēcgaršu. Šis kapsulas nodrošina manu organismu ar nepieciešamo Omega 3 daudzumu un uzlabo dzīves kvalitāti.
48ās nedēļas uzvarētāja Jana D., Siguldas nov Vitamīnus un uztura bagātinātājus ražo daudz un dažādas firmas. Kāpēc ir vērts izvēlēties tieši Natural Pharmaceuticals? Ja ņem vērā gada iepakojuma cenu, tad tas sanāk lētāk, nekā pērkot aptiekā + vēl līdzi nāk vērtīga dāvaniņa. Ļoti ērta ir iespēja apmaksāt pirkumu pa daļām. Piegāde uz mājām – glābiņš tiem, kas dzīvo laukos vai tālu ārpus pilsētas. Piemēram, mūsu ciematā aptiekas nav, transports uz pilsētu iet tikai agri no rīta, atpakaļ – vēlu vakarā. Īsāk sakot – ērti un izdevīgi.
49ās nedēļas uzvarētāja Līvija R., Dobele Produkts Vitmain K2+ ir tieši tas, kas man vajadzīgs kaulu stiprināšanai, tamdēļ to pašūtu jau atkārtoti otro reizi. Esmu to pārbaudījusi un tieši no firmas Natural Pharmaceuticals, jo produkts ir augstvērtīgs – apvieno K2 un D vitamīna labās īpašības. Produkti ir arī ērti lietojams, jo pietiek vienu kapsulu dienā un pasūtījumu piegādā tieši mājā, kurā dzīvoju.
50ās nedēļas uzvarētāja Zane P, Rīga Izvēlējos Natural Pharmaceuticals piedāvājuma. Man patika inteliģentais piedāvājums, nevis ierastais agresīvais telefona mārketings. Otrajā gadā tas ir ērtums, jo nav katra iepakojuma beigās jāsatraucas vai vitamīns būs nopērkams aptiekā, vai būs laiks aptiekas apmeklējumam. Būtisks ir arī uztura bagātinātāja sastāvs, iegūšana, Jāatzīmē, ka šāds iepakojums ir videi draudzīgāks , jo tā ir maz un vienā reizē. Paldies, lai veicas!
51ās nedēļas uzvarētāja Indra R., Liepāja Es izvēlējos Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus , jo tie ir augstas kvalitātes
produkti no Norvēģijas. Mēs ar vīru rūpējamies par savu veselību un tāpēc izvēlējos OmegaMArine Forte +. Šīs kapsulas ir viegli norijamas un neatstāj nepatīkamu pēcgaršu mutē. Omega 3 nodrošina normālu redzes un smadzeņu darbību. Vēl lietoju FlexiMed, kas nodrošina labāku locītavu darbību. Un es ieguvu arī dāvanu. Paldies par šiem produktiem.
52ās nedēļas uzvarētāja Rasma I. Daugavpils OmegaMarine Forte+zivju eļļas kapsulas lietoju jau kādus trīs gadus un esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Omega-3 ir nepieciešams organismam (gan sirdij, gan smadzenēm, gan redzei).Man ir aktīvs dzīvesveids, ikdiena mēdz būt stresaina. Protams zivis ēdu nepietiekamā daudzumā, tāpēc ir nepieciešams papildus lietot uztura bagatinātājus. Papildus lietoju arī FlexiMed. Esmu ļoti apmierināta ar Natural Pharmaceuticals produktiem. Tie ir augstas kvalitates, droši produkti, kas nepieciešami katra cilveka veselībai un vitalitātei.
53ās nedēļas uzvarētāja Rita R., Rīga Kāpēc lietoju Natural Pharmaceuticals produktus? Pilnīgi skaidri saprotams. Tie ilgus gadus manā ķermenī uztur enerģiju, dod iespēju izskatīties jaunākai par saviem fakstiski nodzīvotajiem gadiem (77), manī mājo dzīvesprieks un jauda aktīvai dzīvei – ceļojumiem, teātriem, pārgājieniem. Joprojām pietiek spēka strādāt algotu darbu, nedomājot, ka esmu pensionāre.
54ās nedēļas uzvarētāja Lija C., Kandava Esmu Natural Pharmaceuticals kliente jau vairākus gadus. Uzskatu, ka esat vislabākie uztura bagātinātāju nozarē, jo piedāvājat augstas kvalitātes produktus, kas tiešām palīdz, par pieņemamu cenu. Pensionāriem ir ļoti svarīgi, ka var iegādāties iepakojumu visam gadam, bet maksāt pa daļām. Man patīk arī tas, ka, papildus uztura bagātinātājiem, saņemu arī dāvaniņas, kas ir praktiskas un lieti noderīgas – tas liecina, ka domājat par saviem klientiem, viņu veselības uzlabošanu, nevis tikai par naudas pelnīšanu, savtīgumu. Lai veicas jaunu produktu izstrādē un ieviešanā dzīvē! Esmu un būšu uzticīga Natural Pahrmaceuticals uztura bagātinātājiem, jo varu skriet, soļot un nūjot lielākus vai mazākus attālumus bez sāpēm locītavās – justies tieši tāpat kā 30 gados. Paldies jums!
55ās nedēļas uzvarētāja Irēna L., Ogres nov Jau vairākus gadus esmu Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāju cienītāja. Man jau drīz būs 72 gadi. Esmu 40 gadus strādājusi lopkopības nozarēs – tas viss atsaucas uz kāju locītavām. Lai uzturētu sevi daudz maz, lietoju jūsu zivju eļļu, uzticos. Šodien saņēmu FlexiMed. Uztura bagātinātāja sastāvā atrodu to, kas man tieši ir vajadzīgs. Un dāvanā – nūjas! Noteikti sākšu nūjot. Liels paldies.
56ās nedēļas uzvarētāja Ināra B., Dobele Tā kā zivju produktus es lietoju reti, Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāju piedāvajumu pa telefonu pasūtīt OmegaMarine FORTE + ar D3 vitaminu es pieņēmu uzreiz.Esmu pasūtijumu jau izdarījusi otro reizi. Kapsulas ir bez zivju garšas un viegli norijamas. Esmu dzivespriecīga un kustīga. Labprāt darbojos savā dārza. Esmu ļoti apmierināta, iesaku arī saviem draugiem. Arī viņi ir pasūtijusi šo produktu. Samaksu izdaru uzreiz par gadu. Paldies Jūsu kompānijai!
57ās nedēļas uzvarētāja Ārija P., Rīga Šodien saņēmu uztura bagātinātāju FlexiMed un nūjas. Jūtos ļoti laimīga, jo tas ir tas, ko man visu laiku vajadzēja – svarīgas uzturvielas maniem kauliem , muskuļiem un locītavām. Ļoti svarīgs man liekas jūras kalcija saturs, tātad dabīgs. Līdz šim esmu lietojusi OmegaMarine Forte + zivju eļļu veselu gadu un pašsajūta bija laba, neslimoju.
58ās nedēļas uzvarētāja Agris N., Alūksne Es cenšos dzīvot veselīgi, tāpēc rūpējos par savu organismu un vienmēr cenšos lietot tikai vislabākos produktus. Mans vecums un veselība jau ir tāda, kad vajadzīgs ņemt palīgā dažādus medicīnas līdzekļus. Arī mans dzīvesveids nav īpaši aktīvs. Tapēc man vajadzīga izvēlēties uztura bagātinājus , kas manu organismu nedaudz atjaunotu un stiprinātu . Šī iemesla pēc es izvēlējos lietot Natural Pharmaceuticals produkciju. Šo produkciju lietoju jau otro gadu un jūtu sava organisma izmaiņas.
59ās nedēļas uzvarētāja Ina E., Piņķi Tam ir vairāki iemesli:
1) šiem uztura bagātinātājiem piemīt augsta kvalitāte un tie sniedz solīto rezultātu – palīdz man uzturēt augstu imunitāti, būt mundrai un kārtīgi strādāt, kā arī nenovecot;
2) produktiem ir patīkams dizains, glīts iesaiņojums;
3) bonusā saņemu patīkamas un noderīgas dāvanas;
4) lieliska servisa kvalitāte.
60ās nedēļas uzvarētāja Rasma Smaida J., Priekuļu nov Tam ir vairāki iemesli:
ES lietoju Jūsu sūtītos produktusmOmegaMarine Forte + un Vitamin K2+ , Vitamin D+ jau četrus gadus – esmu ļoti apmierināta. Manuprāt, Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāji ir veselīgi. Es uzticos Norvēģu ražotājiem. Esmu pārliecināta, ka rūpes par savu ķermeni nes labus rezultātus un sniedz daudz pozitīvu emociju. Kopš tā laika, kā lietoju šos vitamīnus , mana redze nav pasliktinājusies , man ir manāmi uzlabojusies imūnsistēma. Paldies Jums.
61ās nedēļas uzvarētāja Ināra V., Gulbene Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus lietoju jau vairākus gadus. Mani apmierina norvēģu preču kvalitāte. Lietoju visa veida uztura bagātinātājus Vitamin D+, OmegaMarine Forte+, Magnezium B6, FlexiMed. Tie ir nepieciešami cilvēka veselībai, esmu pensionāre man ļoti palīdz FlexiMed, ko lietoju ļoti sen. Apmierina tas, ka var pasūtīt visam gadam ar lielu atlaidi un jāmaksā par katru mēnēsi atsevišķi. Firma Super!
62ās nedēļas uzvarētāja Dzintra U., Burtnieku nov Es pasūtu uztura bagātinātājus no Natural Pharmaceuticals jau ilgu laiku. Pirmo reizi man piezvanīja pa telefonu un es pasūtīju zivju eļļu, jo mums būtu jāēd treknas zivis , bet laukos tās nevar dabūt un vienalga ar to nepietiek. Kapsulās ir viegli iedzert. Vasarā lasu tējas un dažādus augus ziemai, bet ar to vien organismam nepietiek, jo ar gadiem nolietojas kauli, muskuļi un priecājos par jauno uztura bagātinātāju FlexiMed.
63ās nedēļas uzvarētāja Laila R., Rīga Jau atkārtoti iegādājos Jūsu piedāvātos uztura bagātinātājus (Omega Marine Forte+ , FlexiMed), jo zinu, ka tiem ir lieliska kvalitāte. Patīk preces perfektais noformējums un laipnā apkalpošana un piegāde! Paldies Jums! Lai veicas Jūsu darbos! Lai vairojas priecīgi un apmierināti klienti! Paldies arī par gaumīgajām un prakstiski pielietojamām dāvanām!
64ās nedēļas uzvarētāja Valentīna G., Varakļāni Man ir vairāk kā 85 gadi , bet es jūtos moža, ir mazdārziņš, kurā vēl rušinos, lai būtu saskare ar dabu. Ar firmas Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājiem draudzējos ļoti sen, esmu saņēmusi labas dāvanas, bet vislabākā dāvana ir laba veselība pašai, ko novērtē arī līdzcilvēki – man ir labi zobi, muguras sāpju nav un soļoju stalti. Iesaku vitamīnus arī citiem draugiem.
65ās nedēļas uzvarētāja Irena Z., Daugavpils Esmu Jums pateicīga par Jūsu produktiem. Es izvēlējos Natural Pharmaceuticals produktus, tāpēc ka tie ir no Norvēģijas zivīm, zivju eļļas kapsulas ir bez izteiktas zivs garšas. Tas ir ļoti patīkami, jo no citu firmu produktiem ir zivju smaka. Izdevīgi, ka var maksāt katru mēnesi pa daļām un uz veselu gadu. Patīkami pārsteidz dāvanas, kuras ir ļoti saimnieciskas un katrai ģimenei noderēs. Ievēroju, ka lietojot šos produktus, man uzlabojas veselība, mazāk sāp kauli un locītavas.
66ās nedēļas uzvarētāja Marija M., Valka Uztura Bagātinātājus pasūtu daudz, jo veselības saglabāšana ir ļoti svarīga.Sasniedzot noteiktu vecumu,arvien vairāk jārūpējas par sevi. Uztura bagātinātāji ir tie, ka spalīdz saglabāt
veselību, enerģisju, dzīvesprieku. Tos nenāktu par sliktu lietot katram , jo tiem ir ļoti daudz noderīgu īpašību, kas vajadzīgi organismam. Tādēļ sūtīšu uztura bagātinātājus no Natural Pharmaceuticals, jo tie ražoti no dabas dzīvinošā spēka, un būšu vesela.
67ās nedēļas uzvarētāja Aivars G., Kuldīga Izvēlējos Jūsu uztura bagātinātājus, jorūpējos par savu veselību un esmu sapratis, ka savos gados tas pat ir nepieciešams kaulu un zobu veselībai, redzei, asinsvadu veselībai, sirdij, ādai, normālam asinsspiedienam. Šiem uztura bagātinātājiem ir ļoti labas īpašības – tie palīdz kompensēt vitamīnus un citu mikroelementu trūkumus cilvēka organismā, stirpina imunitāti utt. Protams, piesaista arī , ka var saņemt dāvanas. Bet salīdzinoši ar aptiekas piedāvājumu, esmu devis priekšroku Natural Pharmaceuticals produktiem.
68ās nedēļas uzvarētāja Ivonna Jadviga Š., Liepāja Zinu,ka jālieto uztura bagātinātāji,jo visu nepieciešamo mūsu organismam nevaram nodrošināt tikai ar pārtikas produktiem. Tāpēc mums palīgā nākat Jūs ar savu produkciju,ko uzskatu par drošu,vajadzīgu, ērti iegūstamu un, nesāpīgi, apmaksājamu.Liels paldies. Lietoju jau labi sen un vairākus veidus.
69ās nedēļas uzvarētāja Asja K., Aizkraukle Ar Natural Pharmaceuticals draudzējos ilgus gadus. Darba mūžs ir sēdošs, ļoti garas stundas, nebija veselībai labvēlīgs. 20 gadus esot pensijā, esmu aktīva – kustos dārzā, labprāt nūjoju, ceļoju. Man ir ļoti plašs interešu loks, cenšos prātu asināt – risinu mīklas, īpaši Sudoku. Dzīve ir tik interesanta, lai to baudīti ir jāciena savs ķermenis – to daru uzlabojot veselību ar jūsu uztura bagātinātājiem. Iesaku arī draugiem, jo patīk jūsu attieksme un draudzīgo cenu politika.
70ās nedēļas uzvarētāja Tija N., Stopiņu nov Esmu vecmāmiņa, kas audzina mazbērnu ar īpašām vajadzībām. Ikdienā man jābūt enerģiskai, mundrai, dzīvespriecīgai un arī zinošai. Rūpējos par sevi, lai būtu spēks un izturība. Cenšos ēst veselīgu pārtiku un lietot uztura bagātinātājus. Norvēģija man saistās ar ūdeni un tīru zemi. Ļoti ceru, ka lietojot ikdienā šo OmegaMarine Forte + uztura bagātinātāju man būs pozitīvs skats uz dzīvi, laba veselība un nebūs jāpiedomā pie nelieliem novecošanās simptomiem. Paldies arī par kafijas automātiņu, jo arī kafija dod dzīvesprieku ( pie manas jaunās virtuves iekārtas ) ļoti der.
71ās nedēļas uzvarētāja Daina Č., Valmiera Viegli un ērti pasūtīt produktus. Ērti un vienkārši produktus saņemt. Vienkārši un ērti apmaksāt rēķinus. Nav jāapmaksā uzreiz visa summa. Uzticama produktu kvalitāte. Apsveicami, ka produktus var saņemt veselam gadam, līdz ar to lietošanā nav pārtraukumu. Laipnas un izsmeļošas atbildes uz jebkuru jautājumu. Patīkami kā klientam saņemt kvalitatīvas pārsteiguma dāvanas. No savas pieredzes apstiprinu – šī kompānija ar kvalitātes zīmi. Novēlu kompānijai ilgu pastāvēšanu, saprotošus un uzticamus klientus!
72ās nedēļas uzvarētāja Aina R., Rīga Natural Pharmaceuticals produktus man nu jau pirms kādiem trim gadiem piedāvāja pa tālruni. Parasti pret šādiem telefona zvaniem izturos visai noraidoši,jo piedāvā visu ko. Toreiz manu uzmanību piesaistīja tas,ka runa bija par glikozamīnu,kolagēnu un jūras lašu kalciju un tas viss nāca no Norvēģijas. Tā tad augsta kvalitāte un vislielākā uzticamība. Pasūtīju FlexiMed tabletes un nu tās ieņēmušas dominējošo stāvokli manā zāļu skapītī. Jā,pilnvērtīgu uzturu nevar aizstāt,bet ļauj samazināt citu medicīnisko zāļu lietošanu , jo palīdz veselībai .Tagad jau trešo gadu lietoju OmegaMarine Forte+ , otro gadu Fleximed un ārsts ,kas seko manai veselībai un locītavu stāvoklim,katrā pārbaudē mani vienlīdz slavē par regulāro vingrošanu un nūjošanu un lieliski izvēlētajiem pārtikas bagātinātājiem manām locītavām , sirdij un asinsritei. Kopā ar nūjām ,ko arī esmu saņēmusi no Norvēģijas, varu ar nūjošanu turēties vēl savos 86 gados.
73ās nedēļas uzvarētāja Skaidrīte L., Salaspils Ticu Norvēģijas produktu kvalitātei. Pakojums gadam-tas ir atvieglojums. Samaksa par sūtījumu ļoti demokrātiska. Piegāde ar DPD palīdzību ļoti patīk. Ļoti iepriecina vērtīgās dāvanas sūtījumā. Produkti tiešām dod rezultātu organismam . Sadarbība ar firmu Natural Pharmaceuticals labestīga. Paldies Jums par Jūsu darbu! Ar cieņu.
74ās nedēļas uzvarētāja Ingrīda Ērika S., Jelgava Labdien! Šīs firmas uztura bagātinātājus lietoju jau sen. Esmu ļoti apmierināta par produkciju, ir laba kvalitāte un arī cena pieņemama. Aptiekās ir dārgāk. Esmu ieteikusi arī saviem radiem un draugiem. Arī ar piegādi esmu apmierināta. Par savu veselību jau jārūpējās pašai, cits to manā vietā nedarīs. Lai Jums visiem laba veselība!
75ās nedēļas uzvarētāja Gunārs L., Iecava Man jau tuvojas 80. Lai nezaudētu līdzsvaru, šad tad lietoju „3. kāju”. Jau gadu lietoju OmegaMarine Forte. Nešauboties izlēmu nopirkt arī šo produktu. Jūtos pārliecinošāk un jūtu, ka kļuvu stabilāks. Norvēģu produkti rada uzticību. Ziemeļu valstis, sevišķi Norvēģija, rada uzticību, jo nav arī tik samaitāti, kā Eiropa. To veicina skarbie klimata apstākļi utt.
76ās nedēļas uzvarētāja Nataļja Č., Rīga Esmu divu bērnu mamma un nūjošanas instruktore, rūpējos gan par sevi, gan par pārējiem ģimenes locekļiem. Izvēlos Natural Pharmaceuticals produktus, jo tie ir kvalitatīvi, krājumu pietiek ilgam laikam un tiem ir garš derīguma termiņš. Man ir tik daudz visādu darbu un rūpju, bet vismaz par uztura bagātinātāju iegādi galva vairs nesāp!
77ās nedēļas uzvarētāja Baiba V., Salacgrīva Es izvēlos šos uztura bagātinātājus, jo tie ir kvalitatīvi un man ērta iesaiņojumā, tas ir, lielie iepakojumi, lai tie vienmēr būtu mājās. Tos izvēlos arī dēļ piemērotās cenas, manuprāt, ļoti saprātīga cena par kvalitatīvu produktu. Šos uztura bagātinātjus, jau lietoju vairākus gadus un arī turpināšu tos iegādāties, kā arī ieteikt saviem tuviniekiem.
78ās nedēļas uzvarētāja Anita L., Palsmanes pag Esmu Natural Pharmaceuticals kliente jau trešo gadu un esmu izmēģinājusi vairākus produktus. Patreiz lietoju Vitamin K2+ un Fleximed . Pasūtōt FlexiMed, saņe’mu arī jaukas dāvanas, paldies! Patīkami, ka maksājumi tiek sadalīti pa daļām un par pieņemamām cenām. Esmu ļoti apmierināta. Tā es varu parūpēties par savu labsajūtu, jo lauku sētā, kur dzīvoju ir jāveic dažādi darbiņi, arī jākopj vide.
79ās nedēļas uzvarētāja Līga L., Rīga Esmu salīdzinājusi produktu sastāvu, un tas ir labāks kā vairumam aptiekā nopērkamiem produktiem, kas ir galvenā motivācija lietot tieši Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus. Man ir svarīgi rūpēties par savu ķermeni!Arī iegādes process ir ļoti ērts, – pasūtīt pie laipna konsultanta pa tālruni, internetā vai izmantot pastā atnākušos piedāvājumus. Lieliski, ka uzreiz var saņemt uztura bagātinātājus, lai izietu pilnu to lietošanas kursu un nav katru mēnesi jādomā par papildus pasūtīšanu/pirkšanu.
80ās nedēļas uzvarētāja Rūta S., Naukšēni Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus izvēlos tādēļ, ka uzticos norvēģu preču kvalitātei. Viena no manām lielākajām vērtībām ir veselība, tādēļ cenšos to saglabāt un uzlabot, izvēloties Natural Pharmaceuticals produktus. Mani ļoti apmierina arī to ērtā piegāde un apmaksa. Priecājos par brīnišķīgo dāvanu – virtuves nažu komplektu. Sveicu 10 gadu jubilejā!
81ās nedēļas uzvarētāja Laimute B., Rīga Rūpējos par savu veselību, cenšos lietot zivis dārzeņus, augļus savā uzturā. Ar to nepietiek, lai visas nepieciešamās minerālvielas un vitamīni sasniegtu mērķi manos veselības uzlabošanā un uzturēšanā. Tādēļ lietoju Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātajus, kas satur veselibai labvēlīgus vitamīnus.
82ās nedēļas uzvarētāja Biruta U., Madonas nov Iepriekš esmu lietojusi OmegaMarine Forte+, FlexiMed un pašlaik pasūtīju OmegaMarineForte+. Manā skatījumā šie uztura bagātinātāji ir nepieciešami manā vecumā un iesaku tos lietot arī citiem šī vecuma cilvēkiem. Skandināvu uztura bagātinātājiem ir kvalitāte,jo norvēģi dzīvo veselīgāk nekā latvieši.
83ās nedēļas uzvarētāja Lidija C, Grobiņas nov Paldie par uztura bagātinātāju OmegaMarineForte+. Lietojot to es jūtos enerģijas pilna,pašsajūta ir laba, jūtos pozitīvi uzlādēta. Ēdu zivis,man tās garšo,bet varbūt tas ir par maz, tāpēc es izvēlējos pasūtīt šo uztura bagātinātāju. Esmu apmierināta ar klientu apkalpošanu un par to paldies. Būsim veseli un lai Jums veiksmīga diena!
84ās nedēļas uzvarētāja Velta R., Dobele Es ticu skandināvu produktu kvalitātei. Vārds Norvēģija un kvalitāte ir kā sinonīmi. Lietoju Natural Pharmaceuticals produkciju jau vairākus gadus un vēl 85 gadu vecumā braucu ar velosipēdu. Jūtu pozitīvu iedarbību uz manu organismu.
85ās nedēļas uzvarētāja Imants P., Murjāņi Kļūstot vecākiem ir jādomā vairāk par savu veselību. Tā kā OmegaMarine Forte + palīdz uzlabot redzi , atmiņu un sirdsdarbību, tad ticu Norvēģu produktam. Patīk, ka varu katru dienu 2 kaspulas pēc brokastīm lietot un visu dienu jūtos labi. Arī tā ir priekšrocība, ka nav jāiet ik pa laikam uz aptieku un jāpērk, jo kapsulas pietiek visam gadam.
86ās nedēļas uzvarētāja Rita Z., Priekuļi Pirms gadiem saņēmu jūsu bezmaksas OmegaMarine Forte + paciņu vienam mēnesim kopā ar izsmeļošu informāciju par produkta izcelsmi, sastāvu, kāpēc to vajag un kā pasūtīt. Un vēl piegāde mājās!Man prātā nebūtu nācis ko tādu meklēt aptiekā un vēl jautāt par izcelsmi! Glīta un viegli norijama kapsula!Personīgi es uzticos uz vārda nešauboties, nemaz nevajag slavinošās atsauksmes. Vēl veiksmi un nezaudēt savus standartus.
87ās nedēļas uzvarētāja Brigita A., Talsi Esmu izvēlējusies un jau gadu lietoju uztura bagātinātāju FlexiMed. Tas palīdz uzturēt labākā stāvoklī un atbalsta locītavu veselību. Tagad varu vieglāk pārvietoties, kāpt pa trepēm. Esmu ļoti apmierināta. Iegādājos arī CholestControl uztura bagātinātāju. Es uzticos Norvēģijā ražotiem uztura bagātinātājiem, kas palīdz veselībai.
88ās nedēļas uzvarētāja Gaļina R., Rīga Šie produkti ir kvalitatīvi, dod veselībai un labsajūtai labi redzamo rezultātu: man un manam vīram ir 66 gadi, bet mēs esam veseligi, ar labu imunitāti, enerģiski, vēl strādājam, mums patīk aktīvs dzīves veids un ceļojumi. Paldies Natural Pharmaceuticals ražotājam.
89ās nedēļas uzvarētāja Iveta B., Raiskums Izvēlējos gluži nejauši. Lietoju jau trešo uztura bagātinātāju. Uzrunāja reklāma un arī tas,ka Norvēģu kvalitāte. Esmu ļoti apmierināta. Ļoti iepriecina firmas attieksme pret klientiem. Iesaku un aktīvi stāstu arī draugies. Draudzene arī tagad lieto Jūsu produktus.
90ās nedēļas uzvarētāja Anda F., Cēsis Pamazām esmu pārgājusi no citu firmu uztura bagātinātājiem,ko lietoju uz Natural Pharmaceuticals produkciju. Mani uzrunāja tas,ka tā ir Norvēģijas produkcija, pēc manām domām valsts ar vistīrāko gaisu. Tādēļ arī uztura bagātinātāji ir vislabākie. Sāku ar FlexiMed un turpinu ar OmegaMarineForte+. VitaminD+ un Magnezium.
91ās nedēļas uzvarētāja Biruta R., Grobiņa Esmu vairāku gadu kliente,kas lieto OmegaMarine Forte +. Tā kā man tūlīt būs 70 gadi. Rūpējos par savu veselību,jo viņa man ir svarīga. Esmu aktīva, dzīvespriecīga un mērķtiecīga. Vēlu ne tikai man ļoti labu veselību, bet arī visiem pārējiem. Nevienu brīdi neesmu apšaubījusi savu izvēli OmegaMarineForte+.
92ās nedēļas uzvarētāja Ilga N., Ropažu nov Jaunībā nenovērtēju un nelietoju uztura bagātinātājus. Gadiem ejot, sastopoties ar veselības problēmām sāku domāt savādāk. Sākumā iegādājos atsevišķi pa vienam sev nepieciešamā vitamīna produkciju. Taču sastopoties ar Natural Pharmaceuticals piedāvājumu, konstatēju, ka šo uztura bagātinātāju sastāvā ir vairāki man nepieciešamie vitamīni un iznāk vēl izdevīgāk, kā es darīju agrāk. Lietoju jau FlexiMed, kas dod maniem kauliem un muskuļiem spēku. Paldies par to.
93ās nedēļas uzvarētāja Irēna F., Auce Mans dzīvesveids ir aktīvs. Ceļos agri no rīta, adu salonam etnogrāfiskos cimdus, paēdu brokastis un iedzeru uztura bagātinātājus, ko lietoju jau vairākus gadus. Esmu ļoti apmierināta ar šo Norvēģijas produktu, mana mazmeita strādā Norvēģijā, tāpēc mana ģimene jūsmo par šo valsti kā savējo. Vasarā ļoti daudz strādāju dārzā, jo meita audzē zemenes, rudens avenes un ķiplokus. Darbs mani nebaida, uzskatu, ka sportošana bērnībā, jaunībā man ir devusi rūdījumu. Braucu daudz ar velosipēdu, bet organismam nedaudz jāpalīdz, tāpēc lietoju uztura bagātinātāju.
94ās nedēļas uzvarētāja Vladislavs S., Krāslavas nov Veicot pirmo pasūtījumu Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājam un sākot lietot to, es sapratu ,ka tas tik tiešām ir vērtīgs priekš veselības. Tagad esmu Natural Pharmaceuticals klients jau vairākus gadus un neesmu nemaz vīlies, bet gluži otrādi , esmu ļoti gandarīs un pateicīgs par piedāvātajiem uztura bagātinātājiem. Paldies Jums.
95ās nedēļas uzvarētāja Indra Ā., Rīga Esmu izvēlējusies un lietojus OmegaMarine Forte +, Vitamin C+ un FlexiMed uztura bagātinātāju. Izvēlējos tāpēc, ka ir lieli iepakojumi un es viņus lietoju divu gadu garumā, jo vasaras mēnešos es izvēlos to nelietot.Man patika, ka pie šiem pasūtījumiem bija vērtīga dāvana, kura man patika, labi, ka pasūtījumu piegādā uz manu dzīvesvietu.FlexiMed uztura bagātināju izvēlējos tāpēc, ka šajā uztura bagātinājā apvienoti minerāli un vitamīni, kurus es ikdienā lietoju un mēneša cena atbilst tam ko es iztērēju, pērkot citur.
96ās nedēļas uzvarētāja Rita J., Saulkrasti Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus izvēlos tāpēc, ka :
1.Tie nav kaitīgi veselībai
2.Tie uzlabo asinsrites un vielmaiņas procesus organismā
3.tos lietoju un jūtu izmaiņas
Varētu vēl pieraksttī citus punktus. Juris Hiršs ir viens no maniem mīļākajiem aktieriem,turklāt dziedošs. Man imponē viņa atsauksme.
97ās nedēļas uzvarētāja Anastasija M., Rīga Liels paldies Jums par piegadātajiem uztura bagātinātājiem ko es lietoju. Man patīk Jūsu piegādes noteikumi. Jūs atsūtat daudz informāciju, aprakstu par katru atsūtīto uztura bagātinātāju un, protams, līdzi atsūtiet krāsainus attēlus. Jūs nododat klientam tieši rokās pēc dzīves vietas adreses. Mums nav jāiet uz pastu šajā pandēmijas laikā un jāstāv garās rindās. Lai Jums veicas.
98ās nedēļas uzvarētāja Baiba L., Rīga Izvēlos Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus, jo tiem ir labs sastāvs, deva – uzreiz visam gadam, nav papildus jāskaita un jārēķina laiks, un cena arī pieņemama, manuprāt, izdevīgāka kā aptiekās nopērkamajiem uztura bagātinātājiem. “OmegaMarine Forte +” pasūtu jau otro gadu, un esmu ļoti apmierināta.
99ās nedēļas uzvarētāja Māra K., Priekuļi Mani Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāji uzrunāja ar savu reklāmas starpniecību. Tā bija sistemātiska un neatlaidīga, līdz beidzot rosināja ieskatīties piedāvājumā rūpīgāk. Tā kā mans vecums un veselības izaicinājumu atbilda piedāvājumiem, tad nolēmu ar šo firmu sadarboties nopietni, cieši un sistemātiski. Esmu apmierināta!
100ās nedēļas uzvarētāja Ramona K., Jūrmala Cilvēka dzīves kvalitāti nosaka veselīgs, pēc svarīgākiem meteabolisma procesā vajadzīgiem komponentiem, sabalansēts uzturs un aktīvs dzīvesveids. Jāņem vērā apstāklis, ka augošam un arī novecojošam organismam vajadzība pēc atsevišķi bioloģiski aktīvām vielām pieaug. Vislabāk šo vajadzību nodrošina kvalitatīvi uztura bagātinātāji. Man ir 73 gadi. Jau 2 gadus veselības uzlabošanai lietoju Omegamarine Forte +. Tas nodrošina normālu sirdsdarbību, atmiņu, imunitāti, redzi, arī palīdz stabilizēt glikozes līmeni. Uzticos „zaļajā „valstī Norvēģijā ražotiem produktiem.
101ās nedēļas uzvarētāja Valentīna S., Skrīveri Rūpējos par savu organismu un cenšos lietot vislabākos produktus un uztura bagātinātājus. Esmu visu mūžu smagi strādājusi, arī ļoti stresainu darbi. Īpaši kļūstot vecākai lielāku uzmanību pievēršu savai veselībai. Ir problēmas ar muguras, gūžas locītavām, tādēļ izvēlos Jūsu produkciju jau ilgstoši.
102ās nedēļas uzvarētāja Anna K., Aizkraukles nov Tāpēc ka esmu jau krietni gados, veselība līdz ar to paliek sliktāka, nolēmu pamēģināt palietot Jūsu produkciju. Konstatēju,ka tiešām pareiza izvēle. Jūtos krietni labāk. Radās interese vairāk darboties un priecāties par skaisto Latvijas dabu. Liekas pat atmiņa mazliet uzlabojusies. Esmu par OmegaMarine Forte+.
103ās nedēļas uzvarētāja Brigita M., Valmiera Esmu izvēlējusies Jūsu produktu, jo kļūstos vecākai aktivitātes samazinās, bet skriet un lekt gribās, ar dabas materiāliem zaļajiem augiem nevar uzņemt visus vitamīnus tādā daudzumā kā nepieciešams, tāpēc es papildinu ar pareizi sabalansētu produktu kādi ir Jums, lai saglabātu veselību un izturību, darba spējas . Esmu Jums pateicīga par Jūsu ražoto produktu, par Jūsu rūpēm par senioiem, Paldies Natural Pharmaceuticals par vērtīgo darbu.
104ās nedēļas uzvarētāja Gunārs R., Gulbene Man ir 83 gadi, esmu trīskārtējs Pasaules čempions soļošanā, man ir arī zelta medaļa Eiropas čempionātā soļošanā, dažādās distancēs un veterānu vecuma grupās šāda mēroga sacensībās esmu izcīnījis 23 medaļas. Paldies Jums, vajadzīgo formu sacensībām sasniegt un uzturēt man palīdz tieši Jūsu uztura bagātinātāji.
105ās nedēļas uzvarētāja Elga Emīlija M., Mazsalaca Uzturēt sevi, Izturēt un pieturēt man palīdz Norvēģijā ražotie uztura bagātinātāji – OmegaMarine Forte +, Fleximed un Vitamin C+. Kā arī godprātīgie un vienmēr laipnie piegādātāji.
106ās nedēļas uzvarētāja Mārīte J., Valmiera Uzskatu, ka mana vecuma organismam ir nepieciešama uztura bagātinātāju palīdzība. Uzticos ziemļvalstu farmakoloģijai, sevišķi Norvēģijas. Man patīk lielie iesaiņojumi, lai nav jādomā par regulāru iepirkumu. Patīkami, ka produktu piegādā mājās.
107ās nedēļas uzvarētāja Rasma P., Jēkabpils Ilgu laiku lietoju OmegaMarine Forte + un Magnezium B6+ . Uz sevi izjūtu labu ietekmi. Es uzskatu , ka uztura bagātinātāji jālieto regulāri, ja to var atļauties finansiāli. Manuprāt, uztura bagātinātāji no Norvēģijas ir viskvalitatīvākie.
108-ās nedēļas uzvarētāja Zane P., Rīga Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāji dod man iespēju saglabāt dzīves kvalitāti. Tas ir ļoti svarīgi, jo veselība ir mūsu dzīves klvalitātes balsts! Un jo vairāk gadu, jo lielāka vēlme pēc stabilas dzīves kvalitātes.
109-ās nedēļas uzvarētāja Sandra Č., Ogres nov Izvēlējos Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus tāpēc, ka gribu, lai veselība nesāktu klibot, jo strādāju pietiekoši fiziski smagu darbu. Profilakse lietoju zivju eļļu un citus uztura bagātinātājus.
110-ās nedēļas uzvarētāja Ginādija K, Nīcas pagasts Esmu ļoti pateicīga Jūsu firmai, kas mūs apkalpo. Mēs ar vīru lietojam jūsu produktus jua ilgi. Mūsu lietošana ir OmegaMarine Forte +, Fleximed. Mūs apmierina tas, ka esam pamanījuši veselības uzlabošanos kaut mazliet. Sirsnīgs Jums paldies.
111-ās nedēļas uzvarētāja Ausma O., Ogre Tas ir produkts, ko lietojam gadu no gada. Katram jebkurā vecumā jārūpējas par savu veselību. Pateicoties šiem produktiem es varu labāk rūpēties par sevi. Arī tāpēc, ka atmaksāt var katru mēnesi gada garumā. Papildināt šo produktu ir vērts. Un nekad neaizmirsīsi to lietot, jo tas jau mājās ir-visa gada krājums.
112-ās nedēļas uzvarētāja Dace M., Burtnieki OmegaMarine lietoju jau divus gadus. Mana darba diena ir 14 stundu gara, arī brīvdienās es rūpējos par saviem trīs pensionāriem, kur vajag gan spēku gan izturību un pacietību. Lietojot šo produktu, esmu sapratusi, ka esmu palikusi mierīgāka, darba diena neliekas tik gara un grūta. Ir atgriezusies jaunības enerģija un varu izdarīt daudz. Paldies par šo enerģijas lādiņu.
113-ās nedēļas uzvarētāja Mārtiņš K., Kocēni Jūsu firmas produktus lietoju jau vairākus gadus. Tie ir kvalitatīvi. Iesaku arī citiem tos lietot kā uztura bagātinātājus, jo tie ir kopā ar daudziem vitamīniem. Tikai pašam jāizvēlas, kas vajadzīgs. Norvēģu kvalitāte precēm runā pati par sevi. Novēlu veiksmi arī Jums to izplatīšanā un skaidrošanā.
114-ās nedēļas uzvarētāja Ilze P., Vecbebri Esmu pensionāre. Jau vairākus gadus lietoju OmegaMarine Forte +, FlexiMed un Vitamin C+. Jūtos moža un veselīga. Šogad sāku lietot CholestControl. Paldies Jums par uzmanīgo attieksmi pret klientiem un šo brīnišķīgo iespēju ērti rūpēties par savu veselību, jo uztura bagātinātāji ir lielos iepakojumos.
115-ās nedēļas uzvarētāja Vija S., Rīga Uztura bagātinātājus ir vēts lietot, jo mēs ar uzturu nespējam uzņemt tik daudz vitamīnu un minerālvielu, cik tad būtu organismam nepieciešams. Es lietoju uztura bagātinātājus un man tas ir izdevīgi. Priecājos, ka tādi ir un es vienmēr tos lietošu.
116-ās nedēļas uzvarētāja Tatjana U., Tumes pag Es lietoju OmegaMarine Forte +, jo zinu , ka tas ir labs manai veselībai. Esmu ieteikusi šos produktus arī saviem draugiem. Esmu apmierināta ar Natural Pharmaceuticals . Ir ļoti ērti, ja mājā ir pietiekami daudz krājumu un tajā pašā laikā var norēķināties pa daļām, par pieņemamām cenām. Produktu kvalitāte ir ļoti laba!
117-ās nedēļas uzvarētāja Ieva P., Jelgava Manuprāt, par atbilstošu cenu saņemt labas kvalitātes uztura bagātinātājus visam gada ir lieliska iespēja. Uzturs mūsdineās kļūst arvien sliktāks, tāpēc minerālvielas un vitamīni ir jāuzņem vairāk. Ir jāiegulda savā, savu bērnu veselībā. Mani jaunieši dod priekšroku jūsu firmas D vitamīna variantam. Un vēl, protams, zivju eļļa kapsulās visam gadam. Paldies!
118-ās nedēļas uzvarētāja Dace O., Talsu nov Esmu ļoti pateicīga par jūsu vitamīnu komplektiem. Lietoju aptuveni gadu un jūtu uzlabojumu pašsajūtā. Lietošu arī turpmāk. Agrāk nebija spēka, enerģijas. Tagad imunitāte ir uzlabojusies, varu braukt ar riteni un enerģija, spēks atgriežas.
119-ās nedēļas uzvarētāja Velta M., Jelgava Nesen saņēmu pasūtīto FlexiMed komplektu. Patīkami saņemt skaisti noformētu sūtijuma paciņu! Kas attiecas uz Natural Pharmacueticals uztura bagātinātāju sortimenta paplašināšanu, tas dod pasūtītājiem lielāku izvēles iespēju iegādāties vispiemērotāko savām vajadzībām un vēlmēm. Reizēm pasūtīt vai nē ietekmē arī pievienotā dāvana.
120-ās nedēļas uzvarētāja Kristīne R.,Jūrmala Sākumā mana mamma, kundze cienījamos gados, sāka lietot uztura bagātinātāju kaulu stiprībai. Nākošais, ko mana mamma “padarīja par atkarīgo” bija mans brālis. Un nu jau arī es esmu viņu pulciņā. Pati gan vēl tikko sāku lietot šo produktu, bet brālim uzlabojās fiziskais spēks. Tā, ka rezultāts ir acīm redzams.
121-ās nedēļas uzvarētāja Guna U., Kuldīga Ir vērts papildināt Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus, jo tie ir ražoti vienā no tīrākajām valstīm – Norvēģijā. Kā arī tie kalpo mūsu veselības uzlabošanai un dzīves kvalitātes stiprināšanai! Paldies par produktiem, kuriem ir šāda laba kvalitāte.
122-ās nedēļas uzvarētāja Anita A., Līvāni Uzturs – bagāts? Pietiekams? Protams, ka nē. Kopā ar Natural Pharmaceuticals produtkiem es varu saņetm visus man organismam nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Tikai tad jūtos pārliecināta, ka esmu parūpējusies par savu veselību un labsajūtu. Jūtos labi, neslimoju, man ir daudz spēka un enerģijas.
123-ās nedēļas uzvarētāja Dzintra L., Drabešu pag Savu rītu sāku ar vingrošanu, pēc tam brokastis un uztura bagātinātāji. Tie man stāv tuvumā, lai neaizmirstu. Lietoju zivju eļļu OmegaMarine Forte +, lai rūpētos par savu sirdsdarbību. Nesen saņēmu arī FlexiMed kauliem. Ir noteikti vērts papildināt uzturu ar Natural Pharmaceuticals produktiem, lai rūpētos par savu veselību un kauliem.
124-ās nedēļas uzvarētāja Gaļina B., Daugavpils Pašlaik lietoju OmegaMarine Forte +, CholestControl. Es uzskatu, ka Natural Pharmaceuticals produkti ir kvalitatīvi, tiem ir daudzpusīga iedarbība. Visiem rekomendēju tos iegādāties un lietot.
125-ās nedēļas uzvarētāja Silvija M., Preiļi Tāpēc ka tajos ir visas organismam nepieciešamās uzturvielas un tie darbojas, ja lieto regulāri bez pārtraukuma. Uztura bagātinātājus var lietot visa ģimene, cenas ziņā arī ir izdevīgi. Un protams da’vanu arī ir patīkami saņemt.
126-ās nedēļas uzvarētāja Līga V., Valka Izvēlos tāpēc, ka tos var lietot visa ģimene. Apmierina, ka Natural Pharmaceuticals produktu uzglabāšanas termiņš ir 2 gadu garumā, jo varu izvēlēties kā un cik bieži lietot. Rūpēs par savu veselību noteikti ir vērts papildināt savus uztura bagātinātāja krājumus ar Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājiem.
127-ās nedēļas uzvarētāja Žanis A., Liepupe Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus mūsu ģimene lieto jau vairākus gadus. Tie pierādījuši savu pozitīvo ietekmi uz mūsu veselību, sevišķi ziemas periodā, kad organismam nepieciešams spēcinošs atbalsts – to nodrošina regulāra Omega Marine forte. Sevišķi iesakām senioriem, bet jo sevišķi kundzēm. Paldies par atbalstu mūsu veselības stabilizēšanā.
128-ās nedēļas uzvarētāja Aivars Ā., Lādezers Mēs visi ģimenē no rīta lietojam OmegaMarine Forte+ un jūtamies labi. Zivju eļļa mums katram palīdz uzlabot atmiņu, kā arī palīdz uzturēt sirdsdarbību .Šo uztura bagātinātāju izsūtījāt jau otro reizi atkārtoti. Es un mana ģimene jūtamies pat iešām labi, kā arī esam apmierināti. Mēs rūpējamies par savas ģimenes veselību ar OmegaMarine Forte +.
129-ās nedēļas uzvarētāja Ieva K., Rīga Es jūtos labi lietojot Natural Pharmaceuticals produktus. Lietoju ne tikai zivju eļļu Omegamarine Forte + , bet arī Fleximed, arī Vitamin K2+ un CholestControl. FlexiMed palīdz maniem kauliem justies stipriem. Jūsu bagātinātājiem ir daudz labu un noderīgu īpašību. Pavisam noteikti ir jālieto OmegaMarine Forte + zivju eļļa – tā arī sākās mana pieredze ar Natural Pharmaceuticals. Tagad man ir gandrīz viss no jūsu produktu klāsta. Paldies par veselību, paldies par lutināšanu, par dāvanām. Patīk apmaksas iespējas, kā arī produktu saņemšana- paldies, ka nav jadodas uz pastu pēc sūtījumiem, bet tos piegādā uz māju.
130-ās nedēļas uzvarētāja Ināra Ž., Madonas nov Par Natural Pharmaceuticals produktiem varu teikt tikai to pašu labāko . Lietoju tos jau daudzus gadus un jūtos labi. No rītiem vieglāk pamosties (esmu strādājoša pensionāre). Jūtu, ka ir spēks padarīt savus darba pienākumus un spēju vēl strādāt gan dārzā, gan vēl mājas darbus padarīt. Natural Pharmaceuticals produktus iesaku arī saviem draugiem un dāvinu radiem.
131-ās nedēļas uzvarētāja Irēna D., Plasmane Pateicoties Jūsu firmai es esmu spējīga kustēties un veikt savus mazos darbus. Es zinu, ka Natural Pharaceuticals produkcija ir kvalitatīva, jo esmu to pārbaudījusi pati lietojot. Es turpināšu iegādāties Jūsu uztura bagātinātājus. Liels paldies Natural Pharmaceuticals. Lai Jums visam kolektīvam veicas un lai Jums aizvien būtu jaunu piedāvājumi!
132-ās nedēļas uzvarētāja Vilnis G., Alūksne Esmu jau nostabilizējies pie Natural Pharmaceuticals. Tas nu ir saprotams, ka uztura bagātinātāji jālieto ilglaicīgi. Ar gada produkta apjomu faktiski redzams, kāda ietekme tam ir uz organismu. Par kvalitāti nav jāšaubās. Esmu lietojis jau OmegaMarine Forte +, Proletto Plus, Vitamin C+. Katrai pārtikas piedevai ir sava vieta mūsu organisma stiprināšanā – lai veicinātu normālu sirds darbību, kā arī redzi; lai būtu normāla smadzeņu darbība. Labi ka ir iespēja uzņemt pietiekamu daudzumu vitamīnu!
133-ās nedēļas uzvarētāja Helena G., Blomes pag Man ir 81 gads. Joprojām minu krustvārdu mīklas, arī atmiņa turas labi. Lietoju ļoti daudzus gadus Natural Pharmaceuticals piedāvātos produktus. Ticu, ka tie man ir palīdzējuši uzturēt možu garu.
134-ās nedēļas uzvarētāja Māra L., Rīga Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāji man palīdz saglabāt labu veselību. Man jau ir 82 gadi un es saprotu, ka visas šīs organismam vajadzīgās un svarīgās vielas nevaru nodrošināt ar savu ēdienkarti ikdienā. Ar Natural Pharmaceuticals sadarbojos jau 2 gadus. Paldies!
135-ās nedēļas uzvarētāja Agrita S., Ventspils Vispirms paldies Natural Pharmaceuticals darbiniekiem par lielisku attieksmi pret klientiem. Esmu septiņdesmitgadīga kundze un nevaru iedomāties savu ikdienu bez Natural Pharmaceuticals produktiem. Plānoju rī turpmāk iegādāties jūsu produktus, piemēram, smadzeņu darbībai un holesterīnam. Šāda uztura bagātinātāju daudzveidība un ērta pieejamība sekmē un viecina turpmāku sadrabību.
136-ās nedēļas uzvarētāja Gaida B.,Carnikava Lietoju Natural Pharmaceuticals produktus nu jau 4 gadus. Iepazinos ar šiem produktiem un saprotu,ka tie ir nepieciešami ikdienā, lai uzturētu labu veselību. Esmu aktīvs cilvēks savos 62,5 gados. Iesaku arī saviem draugiem. Lietoju Vitamin D+, Multivitamina +, OmegaMarineForte+, Vitamin C+ un FlexiMed. Paldies par teicamu apkalpošanu. DPD kurjers vienmēr ierodas laikā.
137-ās nedēļas uzvarētāja Juris D., Palsmanes pag. Es izvēlos Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus pateicoties manai sieva. Es redzu, kā viņas veselība turas stabila, jo viņa lieto Jūsu firmas uztura bagātinātājus. Tā arī es sāku lietot un jūtos daudz labāk. It sevišķi tagad, kad pasūtu regulāri Proletto Plus. Esmu ļoti pateicībs. Lai Jūsu firmai veicas!
138-ās nedēļas uzvarētāja Anita B., Jēkabpils Ir ļoti svarīgi saglabāt līdzsvaru dzīvē, tostarp ievērojot daudzveidīgu uzturu. Uztura bagātinātāji bieži vien var palīdzēt uzlabot mūsu uzturu un ļaut mums dzīvot veselīgāk. Lietojot Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus, tajos atradīsiet ne tikai visas organismam svarīgās uzturvielas, bet arī maksāsiet godīgu cenu.
139-ās nedēļas uzvarētāja Ārija G., Jēkabpils Paldies par Jūsu sūtījumiem un rūpēm par mūsu veselību. Man ir 84 gadi. Jau sen pasūtu uztura bagātinātājus no Natural Pharmaceuticals. Priecē, ka Jūsu meitenes ļoti labi un plaši visu izstāsta, ļoti laipni un saprotami, dažreiz pat pagaidat kādu no iemaksām. Patīk, ka preci piegādā pie mājas, jo dažreiz nevaru raiti paiet, ir bijuši gadījumi, kad kurjers atnes līdz 3. stāvam. Uztura bagātinātāji iir ļoti vajadzīgi, it sevišķi mūsu vecumā. Uzturā cenšo ekonomēt, tāpēc papildus vajag Jūsu produkciju. Paldies Natural Pharmaceuticals komandai!