Konkursa rezultāti


Ar lepnumu iepazīstinām Jūs ar mūsu konkursa uzvarētājiem.

Lūk, kā tie ir atbildējuši uz konkursa jautājumu

1mās nedēļas uzvarētājsAnastasija O. J. VentspilsVissforšaka kompānija, no kurienes es tagad pasūtīju vitamīnus gan Omega 3, gan vitamīnus locītavām, kauliem.Mani vecāki lieto un viņi ir sajūsmā, jo tagad viņiem pārstāja sāpēt kājas kauli, jūtas viņi burvīgi. LIELS PALDIES JUMS VISIEM, KA ESAT TIK UZMANĪGI UN ATSAUCĪGI PRET JŪSU KLIENTIEM!!:)VĒLU JUMS LIELU VEIKSMI, LAI JŪSU KOMPĀNIJA TURPMAK PRIECĒ CILVĒKUS!:)ES LEPOJOS, KA ESMU IEPAZINUSI TIK SUPERIGU KOMPĀNIJU UN IESAKU VISIEM SAVIEM TUVINIEKIEM UN DRAUGIEM IZMĒĢINĀT, JO NAV ŠAUBU UN NAV JABAIDĀS! VELREIZ JUMS PALDIES PAR VISU!
2trās nedēļas uzvarētājsArnolds K. RīgaLietojot Marine Forte+,Multivitamina+ unVitaminD mana veselība uzlabojas.Manos deviņdesmitviens gados esmu kļuvis daudz žirgtāks un kustīgāks.Esmu nometis spieķi un tagat eju bez tā.Tagat nenožēloju ka esmu sācis lietot Jūsu produkciju.Domāju ka lietošu Jūsu produkciju arī turpmāk. Arnolds.
3šās nedēļas uzvarētājsMudite V. Lode parishTiešām atzīstu ka Norvēģijas produkcija ir augstākās kvalītātes tā tiešām palīdz man justies daudz labāk un uzlabo manas dzīves kvalitāti.Šo gadu laikā esmu pasutījusi visus NP piedāvātos produktus. Esmu atbrīvojusies no kruķiem un uzlabojusies sirdsdrabība. No sirds pateicos šai produkcijai. Labu veiskmi arī turmpmāk
4ās nedēļas uzvarētājsIgnats G. Babītes pagastsMan jau ie 86 gads. Esmu vesels, enerģisks, strādāju regulāru darbu, dziedu 2 vīru koros, norītiem vingroju, kopju dārzu. Ikdienas lietoju NP produktus K, D, Fleximed. Par pēdējo K2 apmaksāju visu uzreiz. Arī pārējie apmaksāti savlaicīgi. Pilnīgi uzticos Jūsu firmai. Ievēroju Jūsu ieteikto dzīvesveidu, jo pateicoties NP arī esmu optimists.
5ās nedēļas uzvarētājsMaruta R. RīgaJūsu produkcija man ir iepatikusies dažādu iemeslu dēļ. Ļoti novērtēju šo produktu sabalansēto uzturvērtību, dažādos piedāvājumu veidus. Patīk piedāvājuma reklāma – viss paskaidrots saprotami , pārskatāmi un skaisti noformēts.No visa klāsta ļoti vienkārši var izvēlēties sev vēlamo produktu. apmierina arī piegāde, kas ir labi organizēta
6ās nedēļas uzvarētājsAgnese O. RīgaKā saka: Es uzticos pārbaudītām vērtībām ! Jūsu vitamīnus izvēlos tāpēc ka man ir ērtāk maksāt katru mēnesi 9,95 eiro, nevis visu summu uzreiz. Šo vitamīnu lietojam visa ģimene. UN noteikti jāpiemin tā iedarbība uz manu veselību. Es esmu jau tajā vecumā, ka nevaru ar nevienu ēdienu uzņemt vitamīnus, tāpēc ļoti svarīgi man tos lietot kā papildinājumu. Es daudz risinu krustvārdu mīklas un noteikti man palīdz vitamīns Omega3 un multivitamīni. Jūtu ka mana atmiņa un spriešanas spēja vēl ir augstā īmenī. Paldies Jums par šādu iespēju un uz tālāku sadarbību
7ās nedēļas uzvarētājsSarmīte F., TalsiEsmu ļoti priecīga, ka varu iegādāties Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus , kuri iegūti no dabīgiem produktiem, kas nākuši no tīras vides. Esmu jau mūža otrajā pusē un man ir ļoti svarīgi rūpēties par sava organisma veselību un pareizu funkcionēšanu. Tāpēc arī izvēlos šos produktus un iesaku to arī citiem. Paldies.
8ās nedēļas uzvarētājsJautrīte L. GrobiņaŠos produktus izvēlos gadiem ilgi, piemēram zivju eļļu , jo tie ir droši lietošanai un uzticos Norvēģu ražotiem uztura bagātinātājiem. UN arī tas, ka precīzi notiek piegāde, kas ir ļoti svarīgi dzīvojošajiem laukos, jo ir ērti saņemt preci neapmeklējot attālās aptiekas un ātri norēķināties var ar internetbanku, neizejot no mājām. Paldies Jums par attieksmi.
9ās nedēļas uzvarētājsBrigita Z., SaldusLiels paldies  par iespēju iegādāties Jūsu firmas izplatītos uztura bagātinātājus. Lietojot šos uztura bagātinātājus , es jūtos ļoti labi. Viemēr ir labs garastāvoklis un možš prāts, leikas, ka pieplūst vienmēr jauna enerģija. Es domāju, ka Norvēģija ir ekoloģiski tīra valsts, tādēļ arī izgatavotie uztura bagātinātāji dod ekoloģiski tīru enerģiju. Tāpēc es esmu izvēlējusies Norvēģijas valstī ražotos uztura bagātinātājus
10ās nedēļas uzvarētājsRuta B., JelgavaMana sadarbība ar Natural Pharmaceuticals sākās ar vēstules saņemšanu par Omega Marine uztura bagātinātāju saņemšanu. Esmu iegadājusies arī K2+. Man ir 77 gadi. Ļoti svarīgi ir uzturēt labu veselības stāvokli. Lietojot uztura bagātinātājus jūtos labāk,vieglāk kustēties,varu braukt ar riteni,strādāt dārzā. Sākšu lietot FlexiMed.Tas man palīdzēs uzlabot gūžas locītavu. Liels Jums paldies ,ka rūpējaties par cilvēku veselību. Novēlu Jūsu firmai labus panākumus ari turmāk,Paldies par dāvanu!
11ās nedēļas uzvarētājsAgrita L, RīgaKad uzkrāta pietiekami liela dzīves pieredze,saproti kāda vērtība ir laba veselība. Atkal sāc domāt par veselīgu pārtiku,pievērsties fiziskām aktivitātēm,saproti,kas vēl nepieciešams tavam organismam-lai labi justos. Patīkami pārsteidza Natural Pharmaceuticals piedāvājums Omega 3 ar D vitamīnu-tik kvalitatīvi un turklāt ar atlaidi ilgtermiņā. Nav jāpiedomā,ka krājums tūlīt beigsies,kur izdevīgi iegādāties jaunu. Un kā odziņa -līdzi saņem dāvanu!
12ās nedēļas uzvarētājsInita J., Raiskuma pagŠie uztura bagātinātāji ir ļoti vajadzīgi pēc 50 gadu vecuma sasniegšanas. Šie līdzekļi satur daudz tādu vitamīnu, ko dabiskā veidā ir pagrūti gūt no pārtikas produktiem . Es uzticos Natural Pharmaceuticals komandai par precizitāti un dzīves gudrību sniegšanu, un novēlu daudz klientu. Lai daudziem cilvēkiem rodas vēlēšanās jūsu firmai.
13ās nedēļas uzvarētājsMārieta P.,RīgaEsmu izvēlējusies Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus pateicoties Jūsu mērķtiecīgajai reklāmai. Tā pārliecināja mani par nepieciešamību stiprināt imunitāti un uzlabot pašsajūtu- un rezultāti ir jūtami un esmu ļoti pateicīga Jums par to. Arī dāvana un sūtijuma noformējums mani iepriecināja. Paldies Jums!
14ās nedēļas uzvarētājsImants A., LiepājaNatural Pharmaceuticals manuprāt ir drošs,uzticams uztura bagātinātāju izplatītājs. Esmu cilvēks,kurš cenšas dzīvot veselīgi.Daudz sportoju,tādēļ savs uzturs jāpapildina ar vielām,kuras pie paaugstinātas slodzes organismam var pietrūkt.Natural Pharmaceuticals manuprāt ir drošs šo produktu izplatītājs.Līdzšinējā pieredze nav likusi vilties.
15ās nedēļas uzvarētājsVija K.,Talsu novadsEs rūpējos par savu organismu un vienmēr cenšos lietot tikai vislabākos produktus. “Natural Pharmaceuticals” produkti ir tiesi tas,kas man vajadzīgs. Tā zīmola uztura bagatinātājiem ir
pārsteidzošs daudzums noderīgu īpasību,tāpēc nav nekāds brīnums,ka es izvēlos tieši tos.
16ās nedēļas uzvarētājsInāra D., RīgaPiedalos jau sen, tāpēc arī atkārtoti veicu pasūtījumu, jo esmu ļoti apmierināta ar piegādāto produktu kvalitāti, darbinieku atsaucību un izdabāšanu klientu vēlmēm. Patīk produktu noformējums, veids, kādā dozēti uztura bagātinātāji. Iepriecina arī viegli saprotamie, pievienotie informatīvie materiāli.
17ās nedēļas uzvarētājsMāra P., MālupePirms dažiem gadiem iepazinos ar Jūsu piedāvāto Omega 3 taukskābēm un secināju ka tas ir man. Augsti vērtēju Jūsu piedāvātos Vitamīnus C+ , Vitamīn K+ , Vit D un Magnezium B6. Lietojot šos, organisms jūtas veselāks, locītavas labāk kustas bez sāpēm- Ievērojot manus gadus. Paldies Jums par sadarbību jau vairākus gadus
18ās nedēļas uzvarētājsMāra S., ValmieraEs rūpējos par savu organismu un vienmēr cenšos lietot tikai vislabākos produktus . Natural Pharmaceuticals produkti ir tieši tas kas man visvairāk ir vajadzīgs. Šī zīmola uztura bagātinātājiem ir pārsteidzošs daudzums noderīgu īpašību, tāpēc nav nekāds brīnums , ka es izvēlos tieši tos
19ās nedēļas uzvarētājsĻubova T.VentspilsEs rūpējos par savu organismu un vienmēr cenšos lieto tikai vislabākos produktus.’’Natural Pharmaceuticals’’ produkti ir tieši tas,kas man vajadzīgs.Šos produktus es lietoju vairāk par 3 gadiem.Šī zīmola uztura bagātinātājiem ir pārsteidzošs daudzums noderīgu īpašību,tāpēc es izvēlos tieši tos.
20ās nedēļas uzvarētājsRaja Z. BurtniekiMan atnāca vēstule pirms 8 gadiem,kas iepazīstināja ar Natural Pharmaceuticals uztura bagatinātājiem. Nolēmu,ka vajadzētu izmēģināt. Šie uztura bagātinātāji pozitīvi ietekmēja manu veselību,gan uzlaboja redzi,kaulus,sirds darbību un visu ķermeni uzturēja možāku. Šo uztura bagātinātāju šobrīd lieto visa mana ģimene. Esam ļoti apmierināti. Paldies
21ās nedēļas uzvarētājsMaija M., AlūkseKad uzkrāta pietiekami liela dzīves pieredze,saproti kāda vērtība ir laba veselība. Atkal sāc domāt par veselīgu pārtiku,pievērsties fiziskām aktivitātēm,saproti,kas vēl nepieciešams tavam organismam-lai labi justos. Patīkami pārsteidza Natural Pharmaceuticals piedāvājums Omega-3 ar D vitamīnu-tik kvalitatīvi un turklāt ar atlaidi ilgtermiņā. Nav jāpiedomā,ka krājums tūlīt beigsies,kur izdevīgi iegādāties jaunu. Un kā odziņa – līdzi saņem dāvanu!
22ās nedēļas uzvarētājsBrigita S., JūrmalaEsmu sasniegusi 90 gadu vecumu, bet joprojām nepadodos gadu nastai un esmu draugos ar optimismu. Par to man jāpateicas Norvēģijā ražotajiem uztura bagātinātājiem, kurus regulāri pasūtut katru gadu. Ar cieņu un pateicību būšu uzticīga Natural Pharmaceuticals
23ās nedēļas uzvarētājsĀrija G., JēkabpilsVislabākie vēlējumi jums visiem 10 gadu jubilejā. Lai jums priekš mums labi vitamīni un daudz klientu katru gadu. Es ar Jūsu firmu sadarbojos jau vairākus gadus. Patīk, ka Jūs vienmēr atgādiniet, kad pasūtītie vitamīni iet uz beigām, jo es pati parasti aizmirstu. Patīk, ka Jūsu meitenes ir ļoti laipnas un kārtīgi izskaidro visu par pasūtījumu. Manos gados ir svarīgi rūpēties par savu veselību, agrāk nebija laika. Vēlreiz liels paldies par Jūsu piedāvāto produkciju.
24ās nedēļas uzvarētājsĢirts E., RīgaMēs ar sievu bieži izvēlamies uztura bagātinātājus. Pēdējie piedāvājumi no Natural Pahrmaceuticals mūs ļoti iepriecināja. Galvenais ir apkalpošanas vienkāršība – laipna paskaidrošana par preci zvanot, ātra un ērta piegāde ar kurjeru, norēķinu veikšanas
dažādība – viens vai vairāki maksājumi. Protams mēs uzticamies Norvēģijā ražotajam uztura bagātinātājam Omega Marine Forte + un redzam rezultātu, jo slimības organismam labsajūtas dēļ atkāpjas.
25ās nedēļas uzvarētājsAnna M., Viļakas novIzvēlējos Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāju, jo tas sniedz vienreizējo kvalitāti un nodrošina dabisku zivju eļļas pieejamību man un visai ģimenei. Turklāt, tiek piedāvāts tāds uztura bagātinātāja daudzums, kas liek bez raizēm to lietot un izbaudīt priekšrocības ikdienā, neuztraucoties par to, ka tas ātri beigsies.
26ās nedēļas uzvarētājsSvetlana S.,RīgaJa uzrakstīt īsuma, es pieņemu lēmumu izvelētie šīs kompānijas produktu, dažādu iemeslu dēļ. Pirmkārt, man palīdzēja ļoti laipns kolektīvs, kurš stāstīja par jūsu produktu un pārliecināja,ka tas ir vērts. Otrkārt, kvalitāte. Es vairākus gadu lietoju uztura bagātinātajos un esmu apmierināta. Treškārt, plašs produkta pielietojums, gan lielajiem gan mazajiem. Es atradu bagātinātāju gan sev, gan savai mammai, gan meitai.
Paldies Jums!
27ās nedēļas uzvarētājsLīvija V., IecavaMan garšo zivis, bet ne vienmēr tās ir nopērkamas manā dzīves vietā. Tā kā man ir redzes problēmas, mana accu ārste ieteica lietot omega 3 taukskābes. Drīz pēc tam saņēmu piedāvājumu no Natural Pharmaceuticals un bezmaksas sūtījumu mēnesim , protams pasūtīju arī gadam. Lietoju un jūtu, ka ir uzlabojusies atmiņa, varu veiksmīgāk risināt krustvārdu mīklas un redze nav pasliktinājusies. Turpināšu lietot. Paldies par piegādi ar kurjeru un paldies par dāvanu.
28ās nedēļas uzvarētājsJ. Rubule, RīgaEsmu Jūsu kliente jau vairākus gadus. Sāku ar zivju eļļu Omega-3 iegādi. Mani pārsteidza, ka Jūsu firma uzreiz atsūtīja visa gada krājumu, bet samaksu vajadzēja veikt katru mēnesi nevis apmaksāt uzreiz, kā dara pārsvarā visas citas firmas. Protams iepriecināja arī dāvanas, kuru vērtība un izvēle pieaug ar katru gadu. Uztura bagātinātājus lietoju jau 20 gadus no dažādām firmām. Esmu izjutusi to pozitīvu ietekmi uz savu organismu. Tie man dod enerģiju, novērš depresiju, esmu pateicīga Jūsu firmai, ka rūpējaties par manu veselību un piedāvājat savus produktus ļoti korekti . Tie dod man iespēju dzīvot ar pārliecību, ka dzīve ir skaista un ir vērts turpināt dzīvot neskatoties ne uz ko. Savos 63 gados jūtos daudz labāk nekā 40. Vēlu Jūsu firmai augt un zelt vēl vismaz 100 gadus. Paldies par sadarbību.
29ās nedēļas uzvarētājsV. Paulouska – Valenika, RēzekneNeskatoties uz to ka esmu 1 grupas invalīde, cenšos piekopt aktīvu dzīvesveidu cik vien tas ir iespējams. Lai ātrāk atveseļotos, es rūpējos par savu organismu un cenšos lietot vislabākos produktus, ko piedāvā Natural Pharmaceuticals. Es pilnīgi uzticos šiem uztura bagātinātājiem un jūtu, ka visi man tiešām palīdz, jo es jūtos daudz labāk.
30ās nedēļas uzvarētājsLūcija Š., JelgavaEs uzskatu, ka Natural Pharmaceuticals, uztura bagātinātāji ir ļoti augstvērtīgi un kvalitatītivi. Tie tiek iegūti no tādiem dabīgiem avotiem , kas nav mūsdienās piesārņoti, ņemot vērā mūsu Zemes un tās ūdeņu tīrību, kā arī tiek ražoti ar kvalitatīvām un ļoti labām metodēm. Tie tiek savlaicīgi un precīzā laikā piegādāti.
31ās nedēļas uzvarētājsL.Kagaine, RīgaEs rūpējos par savu kaulu veselību. Natural Pharmaceuticals mani pārliecināja par
nepieciešamību minētajām uzturvielām. Es jau lietoju no aprīļa Omega Marine Forte +. FlexiMed satur dabiskas izcelsmes savienojumus – no Norvēģijas lašu asakām, nesatur ķīmiskas vielas un konservantus ,bet produktus, kas tieši man ir vajadzīgi. Es ceru, ka šis uztura bagātinātājs ir vislabākais, kas veicinās manu locītavu un kaulu veselību.
32ās nedēļas uzvarētājsIlze S, Sējas novVairāku gadu pieredze, lietojot dažādus Natural Pharmaceuticals preparātus, man ir pierādījusi to lietderību- uzlabojas veselība, stabilizējas kaulu un asinsrites sistēmas. Varu priecīgi turpināt iemīļotos hobijus – rūpēties par savu lielo dārzu, bez sāpēm daudz fiziski darboties. Veiksmīga ir labi organizētā informācijas un apmaksas sistēma. Rodas sajūta, ka katra cilvēka veselība Jums ir svarīga. Prieks par bezmaksas piegādi un skaistajām dāvanām. Labu veiksmi Jūsu firmai turpmākajā darbā!

Mēs aicinām jūs piedalīties mūsu konkursā.

Jūs varat laimēt dāvanu kuponu 40 EUR vērtībā pirkumu veikšanai MAXIMA!

Nevilcinieties un apmeklējiet KONKURSA TĪMEKĻVIETNI