Konkursa rezultāti


Ar lepnumu iepazīstinām Jūs ar mūsu konkursa uzvarētājiem.

Lūk, kā tie ir atbildējuši uz konkursa jautājumu

1mās nedēļas uzvarētājsAnastasija O. J. VentspilsVissforšāka kompānija, no kurienes es tagad pasūtīju vitamīnus gan Omega Marine Forte +, gan vitamīnus locītavām, kauliem.Mani vecāki lieto un viņi ir sajūsmā, jo tagad viņiem pārstāja sāpēt kājas kauli, jūtas viņi burvīgi.
Liels paldies Jums visiem , ka esat tik uzmanīgi un atsaucīgi pret Jūsu klientiem. Vēlu Jums lielu veiksmi, lai Jūsu kompānija turmpāk priecē cilvēkus. Es lepojos, ka esmu iepazinusi tik superīgu kompāniju un iesaku visiem saviem tuviniekiem un draugiem izmēģināt, jo nav šaubu un nav jābaidās ! Vēlreiz paldies Jums par visu.
2trās nedēļas uzvarētājsArnolds K. RīgaLietojot Omega Marine Forte+,Multivitaminu + un Vitaminu D+ mana veselība uzlabojas.Manos deviņdesmitviens gados esmu kļuvis daudz žirgtāks un kustīgāks.Esmu nometis spieķi un tagat eju bez tā.Tagat nenožēloju ka esmusācis lietot Jūsu produkciju.Domāju, ka lietošu Jūsu produkciju arī turpmāk.Arnolds.
3šās nedēļas uzvarētājsMudite V., Rūjienas novadsTiešām atzīstu ka Norvēģijas produkcija ir augstākās kvalītātes tā tiešām palīdz man justies daudz labāk un uzlabo manas dzīves kvalitāti.Šo gadu laikā esmu pasutījusi visus NP piedāvātos produktus. Esmu atbrīvojusies no kruķiem un uzlabojusies sirdsdrabība. No sirds pateicos šai produkcijai. Labu veiskmi arī turpmāk.
4ās nedēļas uzvarētājsIgnats G., Babītes novMan jau iet 86 gads. Esmu vesels, enerģisks, strādāju regulāru darbu, dziedu 2 vīru koros, norītiem vingroju, kopju dārzu. Ikdienas lietoju Natural Pharmaceuticals produktus Vitamīnu K2+ , Vitamīnu D + , FlexiMed. Par pēdējo Vitamīnu K2+,apmaksāju visu uzreiz. Arī pārējie apmaksāti.
5ās nedēļas uzvarētājaMaruta R. RīgaJūsu produkcija man ir iepatikusies dažādu iemeslu dēļ. Ļoti novērtēju šo produktu sabalansēto uzturvērtību, dažādos piedāvājumu veidus. Patīk piedāvājuma reklāma – viss paskaidrots saprotami , pārskatāmi un skaisti noformēts.No visa klāsta ļoti vienkārši var izvēlēties sev vēlamo produktu. apmierina arī piegāde, kas ir labi organizēta.
6ās nedēļas uzvarētājaAgnese O. RīgaKā saka: Es uzticos pārbaudītām vērtībām ! Jūsu vitamīnus izvēlos tāpēc ka man ir ērtāk maksāt katru mēnesi 9,95 eiro, nevis visu summu uzreiz. Šo vitamīnu lietojam visa ģimene. Un noteikti jāpiemin tā iedarbība uz manu veselību. Es esmu jau tajā vecumā, ka nevaru ar nevienu ēdienu uzņemt vitamīnus, tāpēc ļoti svarīgi man tos lietot kā papildinājumu. Es daudz risinu krustvārdu mīklas un noteikti man palīdz vitamīns Omega Marine Forte + un Multivitamina +. Jūtu ka mana atmiņa un spriešanas spēja vēl ir augstā īmenī. Paldies Jums par šādu iespēju un uz tālāku sadarbību.
7ās nedēļas uzvarētājaSarmīte F., TalsiEsmu ļoti priecīga, ka varu iegādāties Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus , kuri iegūti no dabīgiem produktiem, kas nākuši no tīras vides. Esmu jau mūža otrajā pusē un man ir ļoti svarīgi rūpēties par sava organisma veselību un pareizu funkcionēšanu. Tāpēc arī izvēlos šos produktus un iesaku to arī citiem. Paldies.
8ās nedēļas uzvarētājaJautrīte L. GrobiņaŠos produktus izvēlos gadiem ilgi, piemēram zivju eļļu , jo tie ir droši lietošanai un uzticos Norvēģu ražotiem uztura bagātinātājiem. Un arī tas, ka precīzi notiek piegāde, kas ir ļoti svarīgi dzīvojošajiem laukos, jo ir ērti saņemt preci neapmeklējot attālās aptiekas un ātri norēķināties var ar internetbanku, neizejot no mājām. Paldies Jums par attieksmi.
9ās nedēļas uzvarētājaRita S., DaugavpilsEs izvēlos produktus no Natural Pharmaceuticals, jo mana veselība ir svarīga. Lietoju jau vairākus gadus. Rezultāti – man ir laba atmiņa, uzlabojas sirds funkcijas, redze, nav osteoparoze. Un vēl. Pašreiz man ir 73 gadi. Es nekad nenodarbojos ar sportu. Bet nesen es pirmo reizi piedalījos sporta sacensībās – skrēju maratonu.
10ās nedēļas uzvarētājaRuta B., JelgavaMana sadarbība ar Natural Pharmaceuticals sākās ar vēstules saņemšanu par Omega Marine Forte + uztura bagātinātāju saņemšanu. Esmu iegadājusies arī Vitamīnu K2+. Man ir 77 gadi. Ļoti svarīgi ir uzturēt labu veselības stāvokli. Lietojot uztura bagātinātājus jūtos labāk,vieglāk kustēties,varu braukt ar riteni,strādāt dārzā. Sākšu lietot FlexiMed.Tas man palīdzēs uzlabot gūžas locītavu. Liels Jums paldies ,ka rūpējaties par cilvēku veselību. Novēlu Jūsu firmai labus panākumus ari turmāk,Paldies par dāvanu!
11ās nedēļas uzvarētājaAgrita L, RīgaKad uzkrāta pietiekami liela dzīves pieredze,saproti kāda vērtība ir laba veselība. Atkal sāc domāt par veselīgu pārtiku,pievērsties fiziskām aktivitātēm,saproti,kas vēl nepieciešams tavam organismam-lai labi justos. Patīkami pārsteidza Natural Pharmaceuticals piedāvājums Omega Marine Forte + ar Vitamīnu D +-tik kvalitatīvi un turklāt ar atlaidi ilgtermiņā. Nav jāpiedomā,ka krājums tūlīt beigsies,kur izdevīgi iegādāties jaunu. Un kā odziņa -līdzi saņem dāvanu!
12ās nedēļas uzvarētājaInita J., Raiskuma pagŠie uztura bagātinātāji ir ļoti vajadzīgi pēc 50 gadu vecuma sasniegšanas. Šie līdzekļi satur daudz tādu vitamīnu, ko dabiskā veidā ir pagrūti gūt no pārtikas produktiem . Es uzticos Natural Pharmaceuticals komandai par precizitāti un dzīves gudrību sniegšanu, un novēlu daudz klientu. Lai daudziem cilvēkiem rodas vēlēšanās jūsu firmai.
13ās nedēļas uzvarētājaMārieta P.,RīgaEsmu izvēlējusies Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus pateicoties Jūsu mērķtiecīgajai reklāmai. Tā pārliecināja mani par nepieciešamību stiprināt imunitāti un uzlabot pašsajūtu- un rezultāti ir jūtami un esmu ļoti pateicīga Jums par to. Arī dāvana un sūtijuma noformējums mani iepriecināja. Paldies Jums!
14ās nedēļas uzvarētājaImants A., LiepājaNatural Pharmaceuticals manuprāt ir drošs,uzticams uztura bagātinātāju izplatītājs. Esmu cilvēks,kurš cenšas dzīvot veselīgi.Daudz sportoju,tādēļ savs uzturs jāpapildina ar vielām,kuras pie paaugstinātas slodzes organismam var pietrūkt.Natural Pharmaceuticals manuprāt ir drošs šo produktu izplatītājs.Līdzšinējā pieredze nav likusi vilties.
15ās nedēļas uzvarētājaVija K.,Talsu novadsMan rūp savs organisms, veselība un vienmēr cenšos atrast vislabāko sev. Natural Pharmaceuticals produkti ir tas,kas man visu šo laiku bija vajadzīgs. Jūsu uztura bagatinātājiem ir daudz labu īpašību. Tieši tāpēc nav jābrīnās,ka esmu izvēlējusies tieši Natural Pharmaceuticals.
16ās nedēļas uzvarētājaInāra D., RīgaPiedalos jau sen, tāpēc arī atkārtoti veicu pasūtījumu, jo esmu ļoti apmierināta ar piegādāto produktu kvalitāti, darbinieku atsaucību un izdabāšanu klientu vēlmēm. Patīk produktu noformējums, veids, kādā dozēti uztura bagātinātāji. Iepriecina arī viegli saprotamie, pievienotie informatīvie materiāli.
17ās nedēļas uzvarētājaMāra P., MālupePirms dažiem gadiem iepazinos ar Jūsu piedāvāto Omega Marine Forte + taukskābēm un secināju ka tas ir man. Augsti vērtēju Jūsu piedāvātos Vitamīnus C+ , Vitamīnu K2 + , Vitamīnu D+ un Magnezium B6+. Lietojot šos, organisms jūtas veselāks, locītavas labāk kustas bez sāpēm- Ievērojot manus gadus. Paldies Jums par sadarbību jau vairākus gadus.
18ās nedēļas uzvarētājaMāra S., ValmieraEs rūpējos par savu organismu un vienmēr cenšos lietot tikai vislabākos produktus . Natural Pharmaceuticals produkti ir tieši tas kas man visvairāk ir vajadzīgs. Šī zīmola uztura bagātinātājiem ir pārsteidzošs daudzums noderīgu īpašību, tāpēc nav nekāds brīnums , ka es izvēlos tieši tos.
19ās nedēļas uzvarētājaĻubova T.VentspilsEs rūpējos par savu organismu un vienmēr cenšos lieto tikai vislabākos produktus.Natural Pharmaceuticals produkti ir tieši tas,kas man vajadzīgs.Šos produktus es lietoju vairāk par 3 gadiem.Šī zīmola uztura bagātinātājiem ir pārsteidzošs daudzums noderīgu īpašību,tāpēc es izvēlos tieši tos.
20ās nedēļas uzvarētājaRaja Z. BurtniekiMan atnāca vēstule pirms 8 gadiem,kas iepazīstināja ar Natural Pharmaceuticals uztura bagatinātājiem. Nolēmu,ka vajadzētu izmēģināt. Šie uztura bagātinātāji pozitīvi ietekmēja manu veselību,gan uzlaboja redzi,kaulus,sirds darbību un visu ķermeni uzturēja možāku. Šo uztura bagātinātāju šobrīd lieto visa mana ģimene. Esam ļoti apmierināti. Paldies.
21ās nedēļas uzvarētājaMaija M., AlūkseUzkrājot dzīves pieredzi,esmu sapratusi, kāda vērtība ir labai veselībai. Sāku domāt par veselīgāku pārtiku,vairāk nodarbojos ar fiziskām aktivitātēm,saprotot,kas vēl vajadzīgs organismam-lai justos labāk. Pārsteidza Natural Pharmaceuticals piedāvājums Omega Marine Forte + ar D vitamīnu-kvalitatīvi produkti un laba atlaide. Nav domā,ka tie tūlīt beigsies,kur meklēt jaunu. Un līdzi saņem dāvanu!
22ās nedēļas uzvarētājaBrigita S., JūrmalaEsmu sasniegusi 90 gadu vecumu, bet joprojām nepadodos gadu nastai un esmu draugos ar optimismu. Par to man jāpateicas Norvēģijā ražotajiem uztura bagātinātājiem, kurus regulāri pasūtut katru gadu. Ar cieņu un pateicību būšu uzticīga Natural Pharmaceuticals.
23ās nedēļas uzvarētājaĀrija G., JēkabpilsVislabākie vēlējumi jums visiem 10 gadu jubilejā. Lai jums priekš mums labi vitamīni un daudz klientu katru gadu. Es ar Jūsu firmu sadarbojos jau vairākus gadus. Patīk, ka Jūs vienmēr atgādiniet, kad pasūtītie vitamīni iet uz beigām, jo es pati parasti aizmirstu. Patīk, ka Jūsu meitenes ir ļoti laipnas un kārtīgi izskaidro visu par pasūtījumu. Manos gados ir svarīgi rūpēties par savu veselību, agrāk nebija laika. Vēlreiz liels paldies par Jūsu piedāvāto produkciju.
24ās nedēļas uzvarētājaĢirts E., RīgaMēs ar sievu bieži izvēlamies uztura bagātinātājus. Pēdējie piedāvājumi no Natural Pharmaceuticals mūs ļoti iepriecināja. Galvenais ir apkalpošanas vienkāršība – laipna paskaidrošana par preci zvanot, ātra un ērta piegāde ar kurjeru, norēķinu veikšanas dažādība – viens vai vairāki maksājumi. Protams mēs uzticamies Norvēģijā ražotajam uztura bagātinātājam Omega Marine Forte + un redzam rezultātu, jo slimības organismam labsajūtas dēļ atkāpjas.
25ās nedēļas uzvarētājaAnna M., Viļakas novIzvēlējos Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāju, jo tas sniedz vienreizējo kvalitāti un nodrošina dabisku zivju eļļas pieejamību man un visai ģimenei. Turklāt, tiek piedāvāts tāds uztura bagātinātāja daudzums, kas liek bez raizēm to lietot un izbaudīt priekšrocības ikdienā, neuztraucoties par to, ka tas ātri beigsies.
26ās nedēļas uzvarētājaSvetlana S.,RīgaJa uzrakstīt īsumā, es pieņemu lēmumu izvelētie šīs kompānijas produktu, dažādu iemeslu dēļ. Pirmkārt, man palīdzēja ļoti laipns kolektīvs, kurš stāstīja par jūsu produktu un pārliecināja,ka tas ir vērts. Otrkārt, kvalitāte. Es vairākus gadu lietoju uztura bagātinātajos un esmu apmierināta. Treškārt, plašs produkta pielietojums, gan lielajiem gan mazajiem. Es atradu bagātinātāju gan sev, gan savai mammai, gan meitai. Paldies Jums!
27ās nedēļas uzvarētājaLīvija V., IecavaMan garšo zivis, bet ne vienmēr tās ir nopērkamas manā dzīves vietā. Tā kā man ir redzes problēmas, mana accu ārste ieteica lietot omega 3 taukskābes. Drīz pēc tam saņēmu piedāvājumu no Natural Pharmaceuticals un bezmaksas sūtījumu mēnesim, protams pasūtīju arī gadam. Lietoju un jūtu, ka ir uzlabojusies atmiņa, varu veiksmīgāk risināt krustvārdu mīklas un redze nav pasliktinājusies. Turpināšu lietot. Paldies par piegādi ar kurjeru un paldies par dāvanu.
28ās nedēļas uzvarētājaJanīna R., RīgaEsmu Jūsu kliente jau vairākus gadus. Sāku ar zivju eļļu Omega Marine Forte + iegādi. Mani pārsteidza, ka Jūsu firma uzreiz atsūtīja visa gada krājumu, bet samaksu vajadzēja veikt katru mēnesi nevis apmaksāt uzreiz, kā dara pārsvarā visas citas firmas. Protams iepriecināja arī dāvanas, kuru vērtība un izvēle pieaug ar katru gadu. Uztura bagātinātājus lietoju jau 20 gadus no dažādām firmām. Esmu izjutusi to pozitīvu ietekmi uz savu organismu. Tie man dod enerģiju, novērš depresiju, esmu pateicīga Jūsu firmai, ka rūpējaties par manu veselību un piedāvājat savus produktus ļoti korekti . Tie dod man iespēju dzīvot ar pārliecību, ka dzīve ir skaista un ir vērts turpināt dzīvot neskatoties ne uz ko. Savos 63 gados jūtos daudz labāk nekā 40. Vēlu Jūsu firmai augt un zelt vēl vismaz 100 gadus. Paldies par sadarbību.
29ās nedēļas uzvarētājaValentīna P. V., RēzekneNeskatoties uz to ka esmu 1 grupas invalīde, cenšos piekopt aktīvu dzīvesveidu cik vien tas ir iespējams. Lai ātrāk atveseļotos , es rūpējos par savu organismu un cenšos lietot vislabākos produktus, ko piedāvā Natural Pharmaceuticals. Es pilnīgi uzticos šiem uztura bagātinātājiem un jūtu, ka visi man tiešām palīdz, jo es jūtos daudz labāk.
30ās nedēļas uzvarētājaLūcija Š., JelgavaEs uzskatu, ka Natural Pharmaceuticals, uztura bagātinātāji ir ļoti augstvērtīgi un kvalitatītivi. Tie tiek iegūti no tādiem dabīgiem avotiem , kas nav mūsdienās piesārņoti, ņemot vērā mūsu Zemes un tās ūdeņu tīrību, kā arī tiek ražoti ar kvalitatīvām un ļoti labām metodēm. Tie tiek savlaicīgi un precīzā laikā piegādāti.
31ās nedēļas uzvarētājaLudmila K., RīgaEs rūpējos par savu kaulu veselību. Natural Pharmaceuticals mani pārliecināja par nepieciešamību minētajām uzturvielām. Es jau lietoju no aprīļa Omega Marine Forte +. FlexiMed satur dabiskas izcelsmes savienojumus – no Norvēģijas lašu asakām, nesatur ķīmiskas vielas un konservantus, bet produktus, kas tieši man ir vajadzīgi. Es ceru, ka šis uztura bagātinātājs ir vislabākais, kas veicinās manu locītavu un kaulu veselību.
32ās nedēļas uzvarētājaIlze S, Sējas novVairāku gadu pieredze, lietojot dažādus Natural Pharmaceuticals preparātus, man ir pierādījusi to lietderību- uzlabojas veselība, stabilizējas kaulu un asinsrites sistēmas. Varu priecīgi turpināt iemīļotos hobijus – rūpēties par savu lielo dārzu, bez sāpēm daudz fiziski darboties. Veiksmīga ir labi organizētā informācijas un apmaksas sistēma. Rodas sajūta, ka katra cilvēka veselība Jums ir svarīga. Prieks par bezmaksas piegādi un skaistajām dāvanām. Labu veiksmi Jūsu firmai turpmākajā darbā!
33ās nedēļas uzvarētājaSandra B., NīcaEs uzticos Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājiem , jo tie ir ražoti no augstas kvalitātes norvēģijas lašiem un ātri pārstrādi kopš to noķeršanas brīža. Es zinu cik svarīgas ir omega 3 taukskābes , tās palīdz manai sirdsdarbībai (assinspiediena svārstībām ) , redzei, atmiņai un D vitamīns arī kauliem , zobiem . Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus izvēlos tāpēc, ka viņi labi palīdz uzturēt veselību to saslimušjās zonās – redzei, kauliem , muskuļiem un citur. Man pilnīgi pietiek ka redzu to sastāvu , jo esmu mācījusies bioķīmiju un labi to pārzinu . Zinu arī, ka izejvielas tiek ņemtas no dabīgām sastāvdaļām un ātri tiek pārstrādātas.
34ās nedēļas uzvarētājaElga P., RīgaPārliecinājos jau pēc pirmās reizes, ka reklāmā teiktais tiešām atbilst patiesībai. Kvalitāte – kas ir ļoti svarīgi. Ātra un ērta piegāde. Ērti apmaksas veidi. Tāpēc esmu izvēlējusies vairākus dažādus Jūsu firmas uztura bagātinātājus, jo veselība ir pats svarīgākais un pamats visam!
35ās nedēļas uzvarētājaLiesma O., RīgaKad man pasliktinājās veselība, man piedāvāja uztura bagātinātājus no Natural Pharmaceuticals. Es pasūtīju Multivitamīna +. Man palīdzēja. Es pasūtīju Omega Marine Forte + un Vitamīnu K2+. Tagad esmu patsāvīga kliente. Jūtos labi, turpināju lietot Natural Pharmaceuticals produktus, mans organisms atjaunojas, nogurums samazinājās, es ar prieku satiekos ar mazbērniem un bērniem. Rekomendēju visiem izmantot šis firmas produktus.
36ās nedēļas uzvarētājaIrēna L., Ogres novJau vairākus gadus esmu Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāju cienītāja. Man jau drīz būs 72 gadi. Esmu 40 gadus strādājusi lopkopības nozarēs – tas viss atsaucas uz kāju locītavām. Lai uzturētu sevi daudz maz , lietoju jūsu zivju eļļu, uzticos. Šodien saņēmu FlexiMed. Uztura bagātinātāja sastāvā atrodu to, kas man tieši ir vajadzīgs. Un dāvanā – nūjas! Noteikti sākšu nūjot. Liels paldies.
37ās nedēļas uzvarētājaDžinija P., JūrmalaPēc ilgiem meklējumiem, mana ģimene ir atradusi vajadzīgo Natural Pharmaceuticals piedāvājumā. Jau vairākus gadus pasūtām dažādus uztura bagātinātājus firmā Natural Pharmaceuticals un vēlamies to darīt arī turpmāk. piemēram Vitamīns D+ un Omega Marine Forte + ir mūsu iecienītākais, jo viegli norijams , kas agrāk mammai sagādāja grūtības. Šie pilnībā atbilst mūsu ģimenes prasībām – gan cenas, gan piegādes, gan kvalitātes jomā. Patīkami arī saņemt klāt dāvanu – somu, nažu komplektu, kafijas automātu. Novēlu ilgus un raženus ražošanas gadus, kā arī veiksmīgu sadarbību ar pasūtītājiem.
38ās nedēļas uzvarētājaMarija Š., VangažiNav noslēpums, lai būtu stipra veselība, cilvēka organismam katru dienu ir jāsaņem vitamīni un minerāļi. Izpētot Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātāju saturu, es nolēmu sākt tos lietot, jo tie satura daudz nepieciešamu vielu un īpašību, lai organisms labi funkcionētu. Esmu Jūsu kliente jau divus gadus un šo laiku, kad es lietoju uztura bagātinātājus mana pašsajūta ir krietni uzlabojusies – es jūtu vairāk spēku un mazāk nogurumu- man kā seniora vecumā cilvēkam, tas ir īpaši svarīgi. Priecē arī tas, ka saviem klientiem Jūs piedāvājat preces ar atlaidēm un akcijām. Paldies!
39ās nedēļas uzvarētājaDzidra Līvija A., Rīga1. Ir piedāvājums, būs pasūtījums. Natural Pharmaceuticals piedāvājums ir tik krāšņš un vispusīgs, ka skaidrs: tas ir nepieciešams katram organismam, dabīgs, ērts lietošanai gada garumā, Natural Pharmaceuticals klientiem tiek dotas lielas atlaides cenai un jauka dāvana. 2.It īpaši šajā laikā laikā – visdrošākā piegāde – līdz mājas durvīm. Piemēram, divas nedēļas pēc mana pieteikuma, saņēmu telefonā īsziņu, ka pēcpusdienā ieradīsies kurjers ar paku un uzrādīts arī PIN kods. Kad norādītajā laikā esmu sameklējusi pusi un sagatavojusi masku + pildspalvu – zvans pie durvīm!Uzlieku masku. Durvīs stāv jauns vīrietis ar krietnu paku rokās un palūdza tikai PIN kodu. Paldies Natural Pharmaceuticals meitenēm par uzticēšanos, bet Natural Pharmaceuticals vadībai par Omega Marine Forte + un jauko dāvanu. 3. Ja man ir sagādāti pārtikas piedevas krājumi visam gadam, maksājot par 11 mēnešiem. Esmu droša.
40ās nedēļas uzvarētājaAnita U., JūrmalaIzvēlos šos uztura bagātinātājus tieši no jūsu firmas, jo uzticos tai. Galvenais mums visiem ir veselība, savs organims un tas ir jāsaudzē. Visiem šiem uztura bagātinātājiem ir kopīga īpašība – nodrošināt sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Lietoju OmegaMarine Forte + , Magnezium B6+ arī Vitamina D+ , kas ir ne tikai vitamīns, bet arī bonuss, tā mēs pastiprinam savu imunitāti, muskuļus, kaulus un mazinam nogurumu un nespēku. Paldies par rūpēm!
41ās nedēļas uzvarētājaMarijanna L., GulbeneEs izvēlējos šos produktus to augstās kvalitātes pēc. Tie ražoti no dabīgām izejvielām un ir nepieciešami organismam. Omega ir nepieciešama organismā – ļoti daudzām sistēmām. Mūsu platuma grādos D vitamīnu mēs saņemam nepietiekošā daudzumā. Esmu lietojusi jau FlexiMed – kauliem, tagad lietoju OmegaMarine Forte + un Vitamina C+ . Iesaku visiem šos uztura bagātinātajus.
42ās nedēļas uzvarētājaGaida V., GulbeneEsmu izvēlējusies Vitamin K2+ , OmegaMarine Forte + , Fleximed . Šie uztura bagātinātāji veicina manu dzīves kvalitāti – varu vingrot , skriet , pastaigāties, soļot lielus kilometrus un nepiekust. Kāju sāpes vispār nezinu, kas tās, jo vairāk km , jo labāk. Varu teikt vienīgi paldies ! Natural Pahrmaceuticals , kas dara cilvēkiem labas lietas.
43ās nedēļas uzvarētājaĻubova O, RīgaEs rūpējos par savu veselību, Man ir 72 gadi un es vēl strādāju par pavāru. Es jau 2 gadus lietoju jūsu Natural Pharmaceuticals produktus – Vitamin K2+ , OmegaMarine Forte + , FlexiMed. Tagad es varu salīdzināt savu veselību kā bija un kā jūtos tagad – tagad es jūtos daudz labāk , un jūtu atšķirību. Esmu ļoti apmierināta.
44ās nedēļas uzvarētājaMāra K., RīgaJūsu produkciju izvēlējos, jo iepriekš izmēģinot zivju eļļu Omegamarine Forte+, pārliecinājos par produkta kvalitāti un labajām īpašībām. Tagad iegādājos FlexiMed, jo produkts satur daudz svarīgu minerālvielu, un tā kā nodarbojos ar fiziskām aktivitātēm, ļoti noderēs arī jūsu dāvana – nūjošanas nūjas.
45ās nedēļas uzvarētājaBenita P., RīgaMan ir 80 gadu,tādēļ papildus ik dienas ēdienkartei, jānodrošina nepieciešamo vitamīnu uzņemšana, no kuriem svarīgs ir Omega-3. 2020. gadā pasūtīju OmegaMarine Forte + un to lietojot pa 2 kapsulām katru dienu ir iegūti vērā ņemami veselības uzlabojumi. Ir
uzlabojusies sirds darbība, normalizējies asinsspiediens, nav kaulu sāpes, esmu atsākusi vingrot un nūjot. Agrāk bieži saukstējos, tagad vairs nē, tātad spēcīgāka imūnsistēma.Acu glaukoma un katarakta nemainīgi sākuma stadijā. Sešus gadus ik dienas pilināju acīs pret augstu acu spiedienu, vairs nav jāpilina, jo spiediens kļuvis normāls!! Es uzticos Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājiem , jo tie ir ražoti no augstas kvalitātes norvēģijas lašiem. Šogad pasūtīju arī Vita Solaris D3.

Mēs aicinām jūs piedalīties mūsu konkursā.

Jūs varat laimēt dāvanu kuponu 40 EUR vērtībā pirkumu veikšanai MAXIMA!

Nevilcinieties un apmeklējiet KONKURSA TĪMEKĻVIETNI